“Parāde? Tā bija braukšana mežonīgā ātrumā!” Negadījums motofestivāla laikā – jēkabpilieši sadalījušies divās nometnēs

Sestdien Jēkabpilī notikušais motofestivāls beidzies ar negadījumu – parādes brauciena laikā uz gājēju pārejas viens no festivāla dalībniekiem ar savu spēkratu notrieca 1958. gadā dzimušu vīrieti, kurš smagā stāvoklī atrodas Jēkabpils slimnīcā.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Alex

  Alex

  Neatkarīgi tu brauc trafarētā mašīnā ar bākugunīm un skaņu vai kollonā privātā transporta līdzeklī tev ir jābūt uzmanīgam, jo jebkurš transporta līdzeklis ir uzskatāms kā ierocis ar ko var nodarīt būtiskus kaitējumus cilvēka dzīvībai, veselībai. Šeit uzskatu, ka ir pieredzes trūkums piedaloties kollonas braucienā kā arī kollonas brauciena ātrums bija par lielu. Arī cilvēks, kas skrēja pāri nenovērtēja savus spēkus. Bet diemžēl vainīgais ir tikai viens.
 • Hm..

  Hm..

  Tikai un vienīgi vainīgs gājējs, kurš noteikti ir jāsauc pie atbildības un jākompensē zaudējumi motociklam!! Tā ir parāde!!! Kas tad drīz sāksim skriet priekšā, piemēram, militārajam transportam 18.novembra parādēs, rallija pasākumos u.c., jo redz kaut kur pāreja uzzīmēta?? Attopieties taču un sāciet domāt, kur skrienat!
  • Hmmm....

   Hmmm....

   Laikam uz parādēm bieži neej un sižetu nenoskatījies. Parādes parasti ir norobežotas un policijas pavadībā, jā arī ar policistiem, kuri atrodas katra krustojumā, vai vismaz norobežojošas zīmes vai citi šķēršļi ir izvietoti, kas norāda ka ir pasākums, kā arī netiek pārkāpti noteikumi ievērots ātrums, kā sižetātika norādīts tika atļauts uz 40kmh. Tur nu neizskatījās pēc 40kmh, jo tad būtu spējis noreaģēt. Vajag izvilkt galvu no dir*as un domāt, nevis tikai izdomāt - ai nu man parāde - es par neko vairāk nedomāju. Cāļa galvas.
 • Ko?

  Ko?

  Neesmu motociklistu ienaidnieks, bet - ceļu satiksmes noteikumi nosaka ka pie gājēju pārejas ir jaapstajas un jāpalaiž gājēji/ velosipēdisiti pāri gājēju pārejai. Parāde, kas nav policijas pavadībā ir uztverama kā ikdienišķa pārvietošanās ceļu satiksmē - tātad ievērojot visus ceļu satiksmes noteikumus. Motociklists pārcentās, neievēroja likumu - un elementāri - vainīgs. Jo redzēja ka ir sastājušies cilvēki pie gājēju pārejas, redzēja ka viens cilvēks jau pāriet pāri - tātad varbūtība bija diezgan liela - ies pāri arī citi. Lūk tā. Nedzīvojam trešās pasaules valstīs, kur brauc kā un kur pagadās - ievērojam vispārpieņemtas normas un ar tām dzīvojam, nevis iedomājamies ka esam kaut kas pārāks par citiem.

  Iedomājieteis - tagad visi sadomāsies ka ir parādē un brauks arī pa sarkano gaismu, un pārkāps visus citus noteikumus, būs - haoss. Absurds. Galva ir, tiesības ir - domā!
  • Tavs murgs

   Tavs murgs

   Kad ir kolona kuru atver un noslēdz policijas ekipāža uz dalibniekiem neattiecās ne gājēju parejas ne sarkanie luksafori, satiksme visā pilsētā bija aizslegta, atbrauc kādreiz uz Jēkabpili paskaties pats kā notiek šie svētki. Ka visur ir cilveki pie katra staba tu fiziski nevari izskaitļot kurš var uzlēkt uz ceļa, aunapiere.
 • zuze

  zuze

  taa ir parade! ibio🤦🏻‍♀️
  nav ko lekt uz ielas.... gaajeju paarej, bet ja reiz ir parade tatad neviens nestasties. cik veci tik dumji.
 • Erna
 • Pidžinātājs
 • Sandra

  Sandra

  Gājēja vaina. Pie pārējās ir jāapstājas un jāpārliecinās nevis jāskrien kā trakam
  • Opis

   Opis

   Cik neesmu redzējis,ka gājējs skrien pa trotuāru,pēkšņi pie gājēju pārejas metas šķērsot ielu.Ne pa labi,ne pa kreisi nepaskatās.Cik daudzi vienkārši augsasinīgi,vienā mierā iet pāri ielai.Kāpēc nepaskatīties vai braucējs tevi redz.Visi esam cilvēki,varam kļūdīties.
 • Te

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!