Par frontālā sadursmē gūto augšžokļa lūzumu un sasistām nierēm apdrošinātājs izmaksā 60 eiro

Manam vīram uz pleca sēdēja eņģelītis. Lūk, tā par divu smago automašīnu avāriju saka Bez Tabu skatītāja Teika. Taču pēc sadursmes jāpiedzīvo problēmas ar apdrošinātājiem, kas kavējas ar atlīdzības izmaksu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ivars Ivariņš

  Ivars Ivariņš

  Ar apdrošinātājiem var visu sarunāt...atstājot zināmu summiņu inspektoram kabatā un tev izmaksās apdrošinajamo summu!Esmu pats saskaries ar šādu attieksmi.
 • AK

  AK

  Cik tur pēc likuma limits bija 1,5 miljoni par OCTA kaitējumu segšanai. Labs jurists, nopietnāki izmeklējumi un varēs apdrošinātājs visu pārējo mūžu maksāt pa 60 eiro dienā
 • H

  H

  Darba devējs īpaši dāsns :) Apdrošinājis pa 3 pakām pret nāves gadījumā (tā teikt izpildījis minimumu) Tā polise uz gadu nemaksā vairāk pa 10eiro :D
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Un es vēl gribēju pie šīs kompānijas apdrošināšāties..
  Skaidrs, lai saņemtu 3000€, tevi no avārijas vietas jāsavāc ar lāpstu un jāizved melnā maisā pie šī apdrošināšanas kompānijas un tad var būt izmaksās 3000€🤣
 • vitalii

  vitalii

  lielāko tiesu apdrošināšana s"'kompāniju ""ir parazīti viņi dzīvo uz cirtu rēķina un ariegūto naudu no iemaksām spekulē biržās un citās spekulantu((zagļu /laupītāju) grupējumos.
  acīmredzot ir jāķeras pie radikālām metodēm...vnk jānoalgo kādi bez īpašas morāles un tā apdrošināšana snauda no konkrētām personām jāizsit..ja nevar pa labam un godīgi..tad pretī jāliek brutāls spēks..un tāda ir reālā šodiena..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!