Par automašīnas novietošanu pie savas privātmājas spēkrata īpašnieks aplaimots ar 40 eiro lielu sodu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

30 komentāri

Savu automašīnu Aleksandrs jau gandrīz 18 gadus novieto pie savas privātmājas Carnikavas novadā. Ceļu satiksmes noteikumus labi pārzina un juties pārsteigts, ieraugot, ka Carnikavas pašvaldības policija aplaimojusi ar 40 eiro lielu naudas sodu.

Pamatojums, automašīna traucējot transporta plūsmu un gājēju kustību. Ir neizpratnē, jo starp automašīnu un sētu ir aptuveni 1 metrs.

Aleksandrs ir neizpratnē. Aizliedzošās ceļazīmes, kas norādītu, ka nedrīkst apstāties vai novietot automašīnu stāvēšanai, nav.

Turklāt uz māju ved nevis iela, bet pievedceļš, kurš pie viņa mājas beidzas, tālāk ir mežs.

Satiksmes noteikumos neesot norādīts, ka tādās vietās, kur ceļš beidzas, nedrīkstētu novietot automašīnu stāvēšanai.

Carnikavas novada pašvaldības policijas pārstāve skaidro, ka sods piemērots gan tālab, ka saņēmuši iesniegumu, kuru parakstījušas 5 personas, ka Aleksandra automašīna traucējot, pārvietoties gājējiem, gan tālab, ka tā apgrūtinātu piekļuvi operatīvajam transportam.

Aleksandrs tam nepiekrīt un demonstrē, ka pie viņa privātmājas novietotā automašīna netraucē ne gājējiem, ne tiem, kas pārvietojas ar divriteni, bet operatīvais transports tālāk par viņa māju tā vai tā netiktu, jo priekšā ir strupceļš.

Gatavs par savu taisnību cīnīties un policijas lēmumu jau pārsūdzējis.

Foto

30 komentāri