“Paprasīja 780 eiro, bet neko nesataisīja!” Latgaliete ziņo par, viņasprāt, negodprātīgu autoservisu

Murmastienes pagasta iedzīvotājas Svetlanas “Opel” markas automašīnai sākusi niķoties automātiskā ātrumkārba. Sieviete meklējusi palīdzību autoservisā, uzticoties Rēzeknes automehāniķiem. Taču pēc saucamā remonta jūtoties apkrāpta.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Meitene.

  Meitene.

  Arī esmu vīlusies Rezeknes autoservisos.Tehniskaja apskatè manai automašīnai tika konstatèti aizmugurèjo bremżu sistému bojàjumi.Grieźoties autoservisà ar šo problèmu,vinji pañèma manu automa§ìnu un laboja bremzes veselu dienu.,un pirms darba laika beigàm ,vinji man paziñoja ka mašīna ir salabota.Izbraucot ar automa§ìnu no servisa konstatèju ka automašìnai bremżu vispar nav!!!
 • Benzīnieks

  Benzīnieks

  1)Pašam bija automāts, braukt ērti bet pārējais vis ir tikai kreņķi, zinātājs sapratīs par ko runa. 2)Autiņi vienīgais ir ar benzīna dzinēju, pārējie tādi kā īpaši DĪZEĻI tikai uz tolmetu pārkausēšanai, Automāts var pabraukt pa pilsētu ja patīk, gāzī ar var lietot ja seko līdzi. Nu dīzelis tas vecais traktors tik uz svalku un dīzeļa fanīši kas iekrituši ar tiem hlamiem un negrib atzīt savu kļūdu un nezināšanu vai stulbumu varat te netaisnoties nemaz, pagaidām nekas par benzīnu pasaulē nav labāks, lētāks un vienkāršāks.
  • Rinalds

   Rinalds

   Tavs "konstruktivais" viedoklis jau labi parāda ka tevī nav jēga klausīties. :D Ja cilvēkam ir sajēga un prasme dizelis,būs tikpat uzticams ka benzīns un krietni ekonomiskāks.
 • Es
 • bauris

  bauris

  Tad jau lēti tika cauri,Rīgā lētākais variants ir štuka!Otrkārt tas opelītis arī štuku vērts,ja nbraukums virs200 štukām un trešām kārtām tā nav automašina ,bet pārvietošanās līdzeklis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!