Notriec sirmgalvi, bet palīdzēt atsaka! Šokē Liepājas šofera vienaldzība

AS “Liepājas autobusu parks” šofera vadītais sabiedriskais autobuss notriec sirmgalvi, bet atsakās sniegt palīdzību viņa dzīvības glābšanai.

Atpakaļ uz rakstu

38 komentāri

 • Ada nu

  Ada nu

  Da Sindija,Kurà brídí tu piegaaji Klaat ?????? Átraas palidzibas Masiiinaaa? Dura
 • Es

  Es

  Es nesaprotu, mūsdienās soda par mazākajiem sīkumiem, taču kad notriec cilvēku, atsakās sniegt palīdzību, un neizrāda nekādu interesi par notikušo, nesoda!
 • Mmmm

  Mmmm

  SINDIJA.kur tava palidziba video izpaudas?Zinkarigi izskriet skatities?!
  Ko neliki trijsturi,lai neuzbrauc vel kads!?Kur tava aptiecina?Kur tava riciba ka izpaudas glabsanas?!Lamajoties ar soferi?Stavot skatoties?!Ja ta gribeji sniegt pirmo palidzibu..kapec nesniedzi vinu?!Neapsedzi ,trijsturis,aptiecina?Kur tas viss kapec video tik var redzet,ka lamajies autobusa un pec tam stavi skaties.VARONE.Neatbalsty soferi autobusa soferi lielakoties ka suni,bet tu Sindija kur rikojies?!ta godigi ko tu lietas laba dariji ko?!Iznemot to,ka razborkas taisiji un lureji,fotografeji.Ka ari video skaidri redzams ka onkulitis izskreja negaiditi prieksa.Nedod Dievs ja man ta prieksa izskrietu.Tur izskatas,ka nebija laika bremzet,bremzesanas cels ar vel jaierekina.Godigi padomajot jus paspetu nobremzet,ja izskrietu jums prieksa?!
 • Hmm

  Hmm

  Simts punkti ka tas gudrītis kurš tik izmisīgi aizstāv šoferi ir viņš pats... Nu kāds tur šoks ja var mierīgi runāt pa tālruni... Ceru ka iesēdinās uz ilgu laiku un tiesības atņems uz mūžu
  • Laikam gan

   Laikam gan

   Jo ja ir tāds šoks un neadekvāta reakcija, vai vispaar viņš ir piemērots vadāt cilvēkus...
 • ta nu
 • Es

  Es

  Vot mūsdienu sabiedrība. Šajā situācijā tieši šī meitene nebija pie vainas un aiz labas sirds tērēja savu laiku un apstājās lai palīdzētu. Un tas ir vienalga kā viņa to darīja galvenais ka darīja. Te
  komentāros būtu jābļauj uz šoferi vai cietušo. Un tā arī veidojas mūsu latviešu tauta kurai tikai ir par ko piketēt un stenet vienalga vai vajag vai nē.
 • Edgaram

  Edgaram

  Nomierinies, visi jau taapat saprot, ka aizstaavi savu tuvienieku -šoferi :) , nevajag tik ljoti satraukties, gan atbildees peec pilnas programmas , izmekleeshana visu noskaidros un arii attieciigi sodiis ,neatkariigi no taa, cik ljoti sheit centies :) un diez vai, ka sodiita tiks blondiine kaa garaambrauceeja kas vienkaarshi veeleejaas paliidzeet ;)
 • MiuMiu

  MiuMiu

  Novembrī 6. autobusa šoferis iespieda manu brāli durvīs,vilka pa zemi,pārbrauca pāri rokai,to sadragājot.Izkāpa,palūrēja un aizbrauca.Vai tik nebūs tas pats šoferis!
 • Edgars

  Edgars

  1. 100% vadītājs bija šoka stāvoklī. Un no tāda cilvēka adekvāta rīcība nav gaidāma.
  2. Blondīn autobusos aptieciņas apzīmētas ar krustu,varēji paņemt ja nedeva.
  3. Blondīn .... ja nezināji katrā autiņā arī ir jābūt tādai burvju kastīteivai somiņai ko sauc par aptieciņu.
  4. 90% procenti šādos gadījumos būtu apjukuši un tikai 10% būtu spējīgi adekvāti rīkoties.
  5. Blondīn gribētos redzēt tavu reakciju un darbību kad būtu notriekusi cilvēku.
 • Edgars

  Edgars

  Pokicist.
  Ok pēc likuma tā ir tristuris utt...kā jūs teicāt.
  Bet gribētos redzēt kā jūs to visu izdarīsiet kad būsiet šoka stāvoklī.
  Stāstiet kad pēc likuma kura tur panta var būt sods pat līdz 2 gadi brīvības atņemšana.
  Tad jau tur visi kas tur filmēja,fotografēja un vienkārši vēroja...cietumā uz 2 gadi arī pārgudro blondīni Sindiju kura tikai gudri kritizēja vadītāju.
  • Drausmas

   Drausmas

   Es ceru tev nav autovadītāja tiesību, jo vispār neko nesaproti- šoka stāvoklis nav iemesls neievērot likumu!!! Otrkārt kāds sakars ar blondīni un garāmgājējiem - notrieca cilvēku autobusa šoferis nevis blondīne vai garāmgājēji! Tieši Viņam kā negadījuma iesaistītajai pusei bija jāveic visas nepieciešamās darbības kas ir aprakstītas likumā sīki un smalki, tostarp jāfiksē aculiecinieku numuri un jāsauc policija!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!