“Noliku automašīnu uzreiz aiz dzeltenās līnijas, bet saņēmu sodu!” Autovadītāji norāda uz maldinošu situāciju krustojumos

“Bez Tabu” uzmanības lokā nonāk Krāsotāju ielas maldinošie krāsojumi. Edgars ironizē, ka kļuvis par neoficiālu Krāsotāju ielas advokātu, taču vēlas pasargāt vietējos un arī viesus no nepatīkama pārsteiguma – administratīvā pārkāpuma protokola.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Jaukā
 • Kristy

  Kristy

  Cilvēki ir par slinku... Nav jānēsā nekādi metramēri līdzi, ir jāiemācās skaitīt līdz 5. To pat 3gadnieks māk. Standarta apmales, kas atdala ielu no trotuāra vai zālāja ir 1metru gara. 1,2,3,4,5 - mašīnas bampers (nevis ritenis), PUNKTS. Un lai nečīkst par sodu - uzlikts ir taisnīgi. Nolika nevis AIZ dzeltenās malas, bet gan iekš dzeltenās par veselu metru vismaz....
 • Balta lapas ipasniecins

  Balta lapas ipasniecins

  Ai ko tur runat muskeraja papiraprincips izdzivo gudrakie stiprakie varenakie bet kat latvija briesmas tad vins jau skraida ar sirpi un amuru rokas sludina citu politiku.
 • Kristīne

  Kristīne

  Tāds pat maldinošs apmales krāsojums ir Nometņu un Medus ielas krustojumā. Būtu jauki, ja to nepareizo dzelteno krāsu aizmālētu, tad autovadītāji mērītu attālumu, nepaļautos uz krāsojumu un nepelnītu muļķīgus sodus.
 • Zmaster

  Zmaster

  Man putniņš pačukstēja, ka neviens to policiju tur katru dienu nesauc, tā vienkārši ir attaisnošanās, lai viņus neuzskatītu par mēsliem. Pats esmu braucis aiz rpp busiņa, kas braucot garām krustojumam, piebremzē, ieslēdz zilās gaismas un kāpj ārā mērīt. Konkrētajā gadījumā neviens nevienu tur netraucēja.
  Starp citu, ja sodīto cilvēku bariņš sanāktu kopā, saliktu protokolus blakus un papētītu uzvārdus, varētu atrast, kuri tad ir tie varoņi, kas visvairāk rūpējas par iedzīvotāju drošību sodot par 4 metriem 5 metru vietā. Manā rajonā tas notiek ar apskaužamu regularitāti, bet ne katru dienu, līdz ar to principā būtu jāvar saprast, cik bieži dežūrē konkrētie supermeni, lai zin, kurā vakarā ir jābūt ekstra piesardzīgam un pašam tiešām jānomēra tie pieci metri.
 • Makshels

  Makshels

  Man acu prieksha nomerijs sanaca 5.40m un tapat uzlika sodu uzrakstot protokola ka nav 5m
 • Opis

  Opis

  Citās valstīs policija palīdz cilvēkiem un izskaidrola kas nav pareizi,pie mums poliči domāti,lai liktu sodus,nu kur vien var un par ko vien var,ir gan gadījies,kā ir arī cilvēki, patīkami tādu satikt,bet tas ir reti,,,
 • Solvita

  Solvita

  Neviens te policiju neizsauc,kā tika teikts...Policisti vakaros un brīvdienās intensīvi apseko šo ielu un berzē rokas par katru pārkāpto centimetru.
 • Riko

  Riko

  Interesants skaidrojums no Rīgas pašvaldības policijas pārstāvja puses par to, ka līnijas var radīt mulsinoši situāciju. Tas nozīmē, ka es varu neņemt vērā nevienu ceļa zīmi vai horizontālo ceļa apzīmējumu, ja man tas rada mulsinoši situāciju. Tad Rīgas pašvaldības policijai ir pienākums veikt pārbaudi kāda iemesla pēc šī līnija ir uzkrāsota tā kad tā dezinformē auto vadītāju. Otrs ko izsaka pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis ir tas, ka likums neparedz nesodīt. Tā viss nav. Policijas inspektoram ir tiesības patstāvīgi pieņemt lēmumu kā sodīt tā arī veikt preventīvas darbības. Ņemot vērā radušos situāciju policijas inspektoram bija iespēja veikt preventīvo darbu, nevis administratīvi sodot personu, bet uzaicinot automašīnas vadītāju uz iecirkni un veikt preventīvā rakstura pārrunas. 1. Ja persona ir nolikusi auto par vienu metru tuvāk krustojumam šādā situācijā kur ceļa horizontālais apzīmējums to maldina, nav smags nodarījums nedz sabiedrībai nedz arī satiksmes drošībai. Tāpēc uzskatu ka Rīgas pašvaldības policija nav tendēta uz preventīvo darbu, bet uz peļņu maksimāli sodot. Protams ir vietas kur tas ir vajadzīgs, bet nu šī nav tā situācija. Bet nu palasot Toma Sadovska izteikumus vispārīgi ir pierādījies ka šī persona īsti nav iedziļinājusies policijas darba pienākumos, kur viens no tiem ir "palīdzēt sabiedrībai". Diez gan aprobežota domāšana - "SODĪT"
 • Vilnis

  Vilnis

  Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu var sodīt tikai ceļu policija.... Pašvaldības policija nodarbojas ar patvaļu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!