“No palmas nokāpuši vai no meža iznākuši?!” Eksperts par Tukuma policistu dumpošanos pēc “Bez Tabu” gada balvas saņemšanas

Valsts policija pēc “Bez Tabu” gada balvas saņemšanas nominācijā ”Gada policists 2018” pauž neapmierinātību par izrādīto ”godu”.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • Zigmars

  Zigmars

  Pretīgais melu Raidījums Bez Tabu - tai vieta lai atvainotos turpina uzkurināt līdzīgi bērna mātei domājošos ļautiņus kuriem ir apobezota domāšana un sapratne par CSN. Biju labākas domas ar jūsu spēju veidot raidījumu, bet laikam kļūdījos. Šajā sižeta vieni meli un faktu sagrozīšana. Runājat vienu, rādat galīgi garām sižetu, rakstāt pavisam citu. Šeit viss ir redzams, jums nav taisnība. Jūsu foto pielikuma viss jūsu teiktais tiek apgādāts, tas ir saistībā ar dzīvojamo zonu- CSN materiāla ir redzams kur ir ievilkts Krustiņš, tas pats par teikto kur lai velo brauc- gar sienu ..? Shēma redzams- tur sadursmes brīdi neviena auto neatrodas...! Tas pats uz visu laiku teksta iepīt to Dzīvojamo zonu..! Tad statusu nosaka CSN un to apzīmē ar ceļa zīmēm, ja tadas tur nav tad tai zonai nav status-dzīvojamā zona. Jūsu apšaubāmais eksperts- vecene ar 3 klašu izglītību kura nemāk pat kulturāli runāt, un jūs to nekaunoties ieliekat ētera..? Kauns..!!!! Csdd eksperts, saruna sagraizīta- samontēta...! Viedoklis neitrāls, redz eksāmena auto būtu jāaptur, jāpārliecinās. Bet video redzams, auto brauc lēni, uzmanīgi un cenšas pārliecināties vai tur kāds neuzskrien. Ka pamana velo, tā apstājas. Cerēju ka jūs busiet drosmīgāki un atvainosieties par acīm redzamu kļūdu no jūsu puses, bet ne jūs neesat drosmīgs un uzdrošinos raidījums, Jūs esat nožēlojami ...! Kauns....
 • ....

  ....

  Un, tur tāpat darbojas labās rokas likums un ja tev krustojumā, kāds izbrauks priekšā un pateiks, ka tev vajadzēja uzmanīties, lai gan bija galvenais ceļš? Polidisti tāpat bija vainīgi!
 • mona

  mona

  Autobraucējs nav ievērojis labās rokas likumu.
  Ja pieņem, ka labajā sānā ir nevis riteņbraucējs, bet otrs auto, situācija pilnīgi skaidra...
 • Aldis

  Aldis

  Nokaunaties, raidījums Bez tabu ir pelnījis balvu nominācijā - Gada izgāšanās...
 • Chernoff

  Chernoff

  Tas sanāk, ka riteņbraucējs dzīvojamajā zonā var nesties uz cik vien uziet un, neskatīties ne pa labi ne pa kreisi? Vnk šis sižets ir tā uzpūsts.... Tur taču var redzēt auto vadītājs momentāli apstādina auto, bet riteņbraucējs uzskrien virsū.... Bet vienalga šoferis ir vainīgs.... Jo tālāk jo trakāk....
 • Toms

  Toms

  Redzot video muļķīgi būtu nostāties pret vadītāju,kats kam ir tiesības to sapratīs.katram ceļa satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt ka arī citi satiksmes dalībnieki ievēros noteikumus,kā arī jāpārvietojas ar drošu braukšanas ātrumu lai sauvlaicīgi reaģētu uz izveidojošos situāciju vai šķērsli savā ceļā.vadītāja rīcība šajā nepārredzamā situācijā bija gana piesardzīga ko nevar teikt par riteņbraucēju,dzīvojamās zonas statuss nedod riteņbraucējam kroni galvā.kuru tad nosodītu bez tabu ja mašīnas vietā būtu cits riteņbraucējs? Vai šeit vārds policija uzkurina sižetu?
 • Anna

  Anna

  Vienos vārtos vainīgs velosipēda vadītājs, brauc it kā viņam viss atļauts. Kauns par puikas mammu, tai vietā lai audzinātu savu bērnu viņa vēl cenšas visiem parādīt kā viņa visu zina viss labāk. Bērnus ir jāaudzina, jāmāca viņiem noteikumi, nevis attaisnojusies ar savu aizņemtību palaist vienu ar velo uz ceļa, bez ķiveres un nebrīnos arī bez tiesībām lai piedalās ceļu satiksmē.
  • Jevgeņijs

   Jevgeņijs

   Vārds vieta, un tā aug mūsu jaunatne ar telefonu rokas, neko vairāk par spēlēm nezina. Un sen jau ir jāatjauno vecā labā mācību stunda skolas- ceļu satiksmes noteikumi.
   Jaunajiem gājējiem un velosipēdistiem ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Tas ka jūs esat mazāk aizsargāties satiksmes dalībnieki, tas nedod jums tiesības skriet pa ielām, pagalmiem, stāvlaukumiem un pats trakākais gājēju pārējām kā vien gribas.
  • Pēčus
 • Jevgeņijs

  Jevgeņijs

  Bez tabu Jūs esat nožēlojams raidījums, Melu un tenku vacele. Nu te ir skaidrs, nu esat jūs nosavusi greizi, pasteidzieties ar sensāciju. No sākuma ir lieta jāizmeklē, nevis jāpasniedz kā gadsimta atmaskošanas notikums. Nevajag tagad attaisnoties kā kur tas video bija iepriekš, viņš bija, bet ne priekš Jums. Raidījuma Jūs it kā mēģināt nolikt no, ieņemt neitrālu pozīciju, lai tik nebūtu jāpasaka tie maģiskie vārdi, atvainojamies- kludijamies. jūs atkal maĺat murgus, fecebook konta atkal sagrozīt atspoguļota raidījumā, teikto sagrozat lai tik tauta cepās. Bet šoreiz tā nav, tauta Jūs nosoda. Palikuši tikai kritiķi, kas paši ir kādreiz pārkāpusi likumu un policiju neieredz kā profesiju. Bet atceraties, nākam aiz policistam žurnālista profesija- tā ar nav tautas ciena.
  Nesaprotat faktus, nemelojat- jūsu teiktajā ir daudz aplam, piemēram par to kā visu laiku teksta ieliekat to Dzīvojamo zonu, bet izlasīt beidzot tos Csn.
  2.11. dzīvojamā zona – apbūvēta teritorija (dzīvojamais masīvs, atpūtas vieta) vai tās daļa, kurā iebraukšana apzīmēta ar 533. ceļa zīmi, bet izbraukšana – ar 534. ceļa zīmi;
  Zīmēju tur nav...! Tā kā abiem jāievēro Csn, auto brauca lēni, bezceļu pārgalvīgi. Auto apstājas, bet velo ielido sānos stāvošas auto...
  • Pēčus
   • Karluha

    Karluha

    Tev ne tikai brilles vajag, bet arī skola iet un mācīties cītīgāk...!
 • Anna

  Anna

  Lielākā vaina ir bērnu vecākiem ,ka nemāca bērnus ,bet vēl aizstāv nu ir amats rokā vainīgi citi ne viņš un skolotāji tik māk prasīt lielāku algu ,bet lai vairāk veltītu bērnu izglītošanai laiks nepietiek Tukumā bērni iet pa gājēju pāreju knibina telefonu vienā angļu mierā iet ,lai auto pagaida nemaz tik trūcīgi tie skolotāji nav ,ka paskatās džipus maina katru gadu
 • Pensionāre

  Pensionāre

  Domāju ka bērniem skolā nemāca satiksmes noteikumus ,jo viņi var atļauties visu ko Man bija gadījums ka ejot gar ēkas sienu nostūra pa iekšējo malu izbrauca bērns ar velosipēdu un vēl neskatījās uz ceļu ,bet galva atpakaļ ar kādu sabļaustījās pa laimi es laicīgi noreaģēju citādi būtu avārija un arī šoreiz labajā pusē bija bērns ,tad pēc likuma es būtu vainīga vai var braukt līdz ar stūri pie kreisā pagrieziena ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!