“Nevaru lietot jauno auto mēnešiem!” ASV tirgum ražota auto sertifikācija Latvijā dzen izmisumā

Rīdziniece iegādājas 2014. gada “Subaru” automašīnu, kas ražota Amerikas Savienoto Valstu (ASV) tirgum, bet mēnešiem to Latvijā nevar lietot, jo spēkratam jāveic individuālā sertifikācija. Automašīnas jaunajai īpašniecei pārbaudes šķiet absurdas. Pārbaužu ietvaros jātestē arī spēkrata troksnis, ko var darīt, braucot maksimālā jaudā trasē siltākos laikapstākļos. Līdz ar to automašīna nelietojama vēl būs vairākus mēnešus.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • ZX auto

  ZX auto

  Vai nav tā ka auto sertifikācija Latvijā nav tikai vienas ģimenes bizness un tādēļ arī samaksa par to augstāka nekā citās EU valstīs un neatzīst LV arī citās EU valstīs veiktu sertifikāciju.
 • Andis

  Andis

  Vai ASV tanki atbilst Eiropas savienības noteikumiem,manuprāt trokšņa līmeni var dzirdēt pat Saulkrastos.
 • Nofma

  Nofma

  Tas pats ar asv motociklu. Aizvedu uz vaciju, uztaisija parbaudi, kaa parastaja servisa, kurs izsniedz to saucamo atbilstibu ES. Pieregistreju vacija uz cilveku, kuram ir vacijas uzturesanas atlauja. Sakuma bija mana ipasuma, tad uz cilveku, kuram ir uzturesanas atlauja, vins pieregistreja, tad vins atkal pardeva man atpakal. Atveda uz Lv un vairs nebija problemu. Cssd pateica, ka var taa, registret vecajas eiropas savienibas valstis, kaa piem. Vacija, francija, seit tuvak varetu Zviedrija. Tur tas atri notiek. Izmaksas, uz moci, ja nesaubos ap 200 eur. Cik vienigi aizvesana un atvesana. Tur taa lieta, stulbais LV aparats.
 • Janis

  Janis

  Patišām likumdošanas csdd ir stipri saspieduši galvas durstarpēs.
  Kāds trokšņu limenis ar maksālo jaudu ja pie mums atrāk pa 100km/h nevar braukt. Kāds vel magnētiskais lauks. Ja lielākā daļa saliek tāpat kādas spuldzes viņiem vajag. Kārtējais biznes,apisiens lai tik naudu kasētu. Ar savu eiropas savienību drīz tautu pa bombžiem pataisīs. Tā jau viņi uzskata ka LV tauta muļķu bars kas klusē un neko nesaka tikai māk netā sēdēt un sūdzēties vai komentēt kā mēs visi šeit arī. Bēdigi pat ļoti.
 • Robis

  Robis

  Paldies Dievam mums kaimiņvalsts ir Lietuva. Kā tikko kāds LV jampapiņš csdd man uzdod idiotiskus jautājumus, (vairāk par diviem neklausos, dzīve ir par īsu) tā es kosmiskā ātrumā nesos uz Lietuvu savu tehniku piereģistrēt. Man jau divas tehnikas vienības ripinās ar LT numuriem.
 • Pēteris
 • Nu nu
 • E

  E

  Pilnīgs absurds!Kā parasti Latvijā viss ir pilnībā sakārtots un sistēma darbojas nevainojami 😂
 • Esso

  Esso

  Bija man reiz chevrolets 1968 gada..nevarēja lv piereģistreet dēļ sānu logu platuma..pudari puepusās vel pue puekares un gaismām..nospļāvos ..aizbraucu uz LT tur toreiz 150 lati man tas maksāja..viss.un nekādu problēmu.Latvija ir īpaša Valsts...pilna ar debiliodiem
 • Zēns no poibeņas

  Zēns no poibeņas

  Slimi..slimā Latvija...kas asv ir savādāks kā Latvijā???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!