“Nespēj izmeklēt normālas lietas, pieķeras bezjēdzīgām!” Autovadītāju izbrīna policijas darbs

Iebraucot un izbraucot no garāžas, rīdzinieks Andrejs vairākkārt apskādējis savu automašīnu, ietriecoties kaimiņu teritorijas vārtos, kas atstāti vaļā uz garāžu kooperatīva pusi. Novēršot savas automašīnas apdraudējumu, vīrietis iedzīvojas krimināllietā – viņu apsūdz tīšā mantas (vārtu) bojāšanā. Apsūdzētais šo lietu sauc par absurdu un uzskata, ka, to izmeklējot, tiesībsargājošās iestādes bezjēdzīgi tērē resursus.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Kaimiņš

  Kaimiņš

  Laikam, ja Andrejs nebūtu PBK korespondents, šāda absurda situācija netiktu celta gaismā... Ja nekā citādi TV "paspīdēt" nespēj - tad jau arī šādas metodes ir gana labas :) Varbūt, labāk būtu, ja Andrejs parūpētos par nepļautās zāles pleķi pagalmā, kuru viņš rūpīgi "ierobežojis" ar sarkanbalto lentīti, piesietu uz tizla skata mietiņiem?
 • Profesaars

  Profesaars

  Šāds auto un bez pārkingiem..?????Pat mans sūda 20 vecais fordiņš ir ar parkošanās sensoriem un šādas likstas novērš
 • Es

  Es

  Ieteiktu šoferim mazāku auto šis Mersedes viņam ir krietni par lielu.
 • trakums

  trakums

  Zeme atveries, abas puses s... kurš vairāk, lai spriež tiesa. Vietas auto izgriešanai tur pietiek un ja spoguļos neredz vārtiņus, tad ko, lai saka... Auto bojājumi 100% šofera neuzmanība. Bet namu apsaimniekotājs galvu saspiedis par 50€ vērtiem vārtiņiem tiesāties un prasīt 500€....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!