Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu 

Daudzbērnu ģimene atbraukusi iepirkties uz “Rimi” otro reizi. Novietojuši automašīnu stāvlaukumā, transportlīdzekli piereģistrējuši, taču tik un tā nācies maksāt 25 eiro lielu sodu. Izrādās, atkārtota bezmaksas autostāvvietas izmantošana ir iespējama tikai pēc pusotras stundas. Ja radusies vajadzība šai laikā doties uz veikalu vēlreiz, par stāvvietu vajadzējis maksāt. 

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Andis Feldmanis

  Andis Feldmanis

  Tas nozīmē, ka lielveikali pircējus gaida tikai 1x dienā.
 • Armands
 • Atis

  Atis

  Teorija: pirms iegādājies stāvvietas biļeti jāizlasa lietošanas noteikumi.
  Prakse: noparko automašīnu, aizej līdz biļešu automātam, sāc lasīt noteikumus, bet noteikumi ir normālas noveles garumā un bez jurista palīdzības, pusi pat nesaproti. Līdz brīdim, kad esi iepazinies ar visiem noteikumu punktiem, kas ne vienmēr ir normālā izlasīšanas augstumā un burtu izmērā, var paiet 30 min.
  Secinājums: šajās 30 minūtēs esi iztērējis pusi no bezmaksas stāvēšanas laika un iespējams saņēmi sodu par stāvēšanu bez biļetes. Pārkings pie veikala rullē.
 • Raitis

  Raitis

  Stāvvietai vajadzētu būt par brīvu tiem veikala klientiem, kuri uzrāda atbilstošās stundas veikala čeku. Tiem, kuriem nav šāda čeka, jāmaksā par stāvvietu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!