Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

51 komentārs

Gar Lāčplēša ielas 98. namu Rīgā katru dienu garām dodas simtiem gājēju, taču nu nekaunīgi autovadītāji apdraud viņu drošību un ir neapmierināti, ka gājēji izvēlas pārvietoties pa trotuāru.

Kāds Bez Tabu skatītājs Sergejs šajā ielas posmā piedzīvojis nepatīkamu momentu, tādēļ nolēmis vērsties pēc palīdzības pie raidījuma komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Sergejs
kājāmgājējs

Šomēnes no rītiem un vakaros uz darbu dodos ar kājām. Mani pārsteidz tas, ka tur automašīnu vadītāji vēsā mierā brauc pa trotuāru, pat nekaunīgi atļaujas uzpīpināt, kad viņiem traucē kāds gājējs. Tiešām tas ir normāli, ka gājējiem nav droši pat uz trotuāra?

To, ka tas nav normāli, norāda gan Rīgas pašvaldības policijā, gan Rīgas domes Satiksmes departamentā, tomēr šajā gadījumā satiksmes organizētāju rokas ir par īsām. Iemesls pavisam vienkāršs – šoferu ierīkotais stāvlaukums atrodas privātīpašumā, kur satiksmi organizē privātīpašnieks. Arī likumsargiem varētu būt apgrūtinoši sodīt pārkāpējus.

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Pēdējo mēnešu laikā uz konkrēto adresi par šādiem pārkāpumiem neesam saņēmuši nevienu izsaukumu.

Ņemot vērā, ka braukšana pa trotuāru ir pārkāpums, tad mums šis pārkāpums būtu jākonstatē. Ja mums iesūtītu foto vai video materiālu, tad arī to varētu izmantot kā pierādījumu.

Par braukšanu pa ietvēm paredzēts naudas sods 50 eiro apmērā.

TOP komentāri

 • Arnis Vilemsons
  +5 +4 -1

  Arnis Vilemsons

  Ja pa trotuāru braucējiem gājēji izdauzītu auto logus,tad nebrauktu...
 • Aigars Ulmanis
  +3 +3 0

  Aigars Ulmanis

  Te jau laikam tas sašutums ir par braukšanu pa ietvi garenvirzienā, nevis škērsošanu. Skaidrs, ka privātipašnieka un SatDep nekomunikācija ir pie vainas šādai situācijai. Lai gan īsti te neko risināt nav iespējams - pilsētas centrā, kur pārvietojas simtiem gājēju, bet auto novieto pārdesmit cilvēku, skaidrs kuram ir priekšroka.
 • Gatis Heniņš
  +1 +1 0

  Gatis Heniņš

  Kārlis Bidiņš nevar saprast, pats Vladimirs vai palīgi 😀😀😀😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl