“Neiedomājami!” Aizkraukles ģimenes ārste ar 1,7 promilēm “nones” divus stabus pie gājēju pārejas; policija: tur varēja būt gājēji

”Prokurore, tiesnese un tagad arī daktere. Kurš būs nākamais?” šāds aizkrauklieša komentārs lasāms sociālajā vietnē ”Facebook”. Profesiju uzskaitījums un jautājums ir vietā, jo patiesi Aizkrauklē strādājošie cienījamu un prestižu profesiju pārstāvji iedragā sava ”maizes darba” tēlu: iepriekšējā gada nogalē teju triju promiļu reibumā pie stūres pieķēra Aizkraukles tiesnesi, iepriekš arī vietējā prokurore ”izcēlās” kā dzērājšofere. Nu sabiedrības nosodījumu izpelnījusies Aizkraukles ģimenes ārste, kura pieķerta pie stūres 1,7 promiļu alkohola reibumā. Šādā stāvoklī viņa avarējusi pie gājēju pārejas, notriecot divus stabus.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Sprīdītis ar lāpstu

  Sprīdītis ar lāpstu

  Salikuši ar el. skapjus gar ceļmalu, tos gaismas rorus tāpat...Mazums visādas ligas var ķert...
 • Skaidrite Būmane

  Skaidrite Būmane

  Ko var priecaties par otra nelaim un izvazat pa medijiemi!!! Protams - Latvieši!
  Loti laba arste un cilveks!
 • Dainis

  Dainis

  Tā vien šķiet, ka Aizkrauklē lielākā daļa ierēdņu brauc dzērumā, un turpinās to daŕīt, jo viņus jau nesoda!!
  • ASD

   ASD

   Stulbs komentārs..
   Ja jau viņus nesodītu, tad Tu arī par viņiem neredzētu TV. Varbūt tieši otrādi, ka Aizkrauklē policija nešķiro vai reibumā brauc ierēdnis, vai parasts ierindas darbinieks un soda visus? Jo diez vai reibumā brauc tikai Aizkraukles ierēdņi...
 • Nezināma

  Nezināma

  Vai tad ārsti nav cilvēki? Vai tad viņien visu laiku ir jābūt darbā? Nu un? Tagad katru dzērājšoferi gānīs televīzijā? Riebjās skatīties šos sižetus par neko. Katra tantes sūdzība tiek uzpūsta par pasaules mēroga sensāciju.
  • Nu jau zināma !!

   Nu jau zināma !!

   Tie ārsti ,kas ir cilvēki , tie nebrauc dzērumā !!! Labāk saki paldies,ka ceļā negadījās kāds cilvēks, vai skolas bērns, vai kāds no pašas ģimenes !!! Ko tu gribēji teikt, ka visi tie,kas dienā neatrodas darbā braukā piedzērušies, ka nezin ne ceļa,ne ceļa zīmju!!! Jā ,rādīs un ja rāda sen televīzijā un tas tiešām nav par neko, bet par dzērājām ! Tantes esiet modras un ziņojiet par katru dzērājšoferieni un palīdziet izskaust viņus,lai mūsu bērni un veci cilvēki var droši staigāt pa ielām !!!
  • Biruta

   Biruta

   Viņa ir ļoti jauka ģimenes ārste. Savu rīcību nožēlo un sodu ir saņēmusi. Kāpēc katru dienu viņu ir jāzākā visos medijos? Rimstieties!!!
 • Buba
  • Kņopiene cukā !!!

   Kņopiene cukā !!!

   Tu varbūt gribēji teikt, ka katram savs liktenis- cits nomirst godīgi kā cilvēks savu mūžiņu nodzīvojis, bet citu var gadīties ,ka nobrauc ģimenes ārste !!! Starp citu viņas prakses ģimenēs ir arī bērni ko viņa apseko... Nesauciet viņu par mūsu ģimenes ārsti- tā ir dzērāja un neprognozējams cilvēks, kad brauc skaidrā ,kad dzērumā !! Bet nu jau paldies Dievam varēs streipuļot tikai kājām ejot!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!