“Negribam vēl tikt pie soda.” Kur pazuda nosacījumi par videoreģistratoru reģistrēšanu?

Iegādājoties jauno ģimenes automašīnu, Šarlote vēlējusies to aprīkot ar videoreģistratoru, lai nodrošinātos pret nepatīkamiem pārpratumiem ceļu satiksmē. Taču konstatējusi, ka nemaz tik viegli nav saprast, kur un kā tieši videoreģistratoru padarīt oficiālu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • ka tik i

  ka tik i

  Pēc brexit angļu šrots būs no trešās pasaules valsts un derēs tikai pa skrūvēm sadalīts ja tā loģiski ņem
 • Diga

  Diga

  Pirms kāda laika ,kad vēl sods bija it kā aktuāls,notika satiksmes incidents ,kuru konkrēti fiksējA manA auto videoreģistrators.Tur jau grozījās menti..viens pamanīja ,ka man ir videoreģistors un tipināja klāt ,lai dodot materiālu ,šiem būšot vieglāk..Un sagadīšanā spēc ,pienāca tieši tas kretīns ,kurš pirms dažām dienām man draudēja ,ka par videoregīstrtoru dabūšot sodu un nezin ko vēl..Es viņu pasūtīju rupjā valodā ,
 • spriidiic

  spriidiic

  Tagad ar video ir nākošais cirks. Beidzot , pēc aizlieguma atcelšanas , drīkst ripināties ar stūri labajā pusē . Jābūt sertificētām video iekārtām , kas vērstas uz priekšu , braucējam , laikam , ekrānā jāskatās . Jautrība tiek pamatota ar ,,drošību,, .
  Tas attiecas tikai uz LV guberņas rezidentu , kā arī ilgāk par 3 mēnešiem pa mūsu ,,ceļiem,, brauktām (nerezidentu) , mašīnām. ES direktīva (viena no vissenākajām) aizliedz diskriminēt transporta līdzekļus atšķirīga stūres izvietojuma dēļ , tāpēc pilnīgs aizliegums tika atcelts . Nerezidentu auto kļūst nedroši pēc 3 mēnešiem , tā lēma atbildīgie biedri . Sviests .
 • renate

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!