“Nebūtu vispār atļāvuši!” Nedienas pirmajam reģistrētajam auto ar stūri labajā pusē, atkārtotu tehnisko apskati neiziet

Reinis savu jauno ģimenes auto – minivenu ar stūri labajā pusē – pirms gada atvedis no Somijas. Veicis numuru salīdzināšanu, un 2. novembrī ticis pie tehniskās apskates uzlīmes, starp citu, tas arī ir pirmais Latvijā reģistrētais transportlīdzeklis, kam stūre atrodas labajā pusē. Diemžēl, veicot tehnisko apskati otro reizi, automašīnas īpašnieku sagaidīja nepatīkams pārsteigums.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • Frants

  Frants

  ZB šitie kapeik*isēji ! Tak nopērc TUR auto ar stūri pareizajā pusē un beidz maurot !
 • Guncha

  Guncha

  Pirmkart mes dzivojam eiropas savieniba un LV butu jaregistre masinas kaut vai sture uz jumta atrodas, ja to paredzejis razotajs. Otrkart par papildus uzstaditajam kameram , monitoru un spoguliem- tas viss ir bezjedzigi,jo tas viss nepalidz lai butu labak. Tas viss tik vajadzigs lai izietu tehnisko apskati Latvija. Ar savam acim es redzu daudz labak neka ar tiem visiem nevajadzigajiem pribambasiem. Pats braukaju ar auto kuram sture ir labaja puse jau 11 gadus. Ari Latvija esu registrejis un izgajis TA sadai automasinai. Ari netaisos pirkt auto ar sturi kreisaja puse-cenas nav adekvatas siem auto. Pirmkart lielaka dala ir sistas un cilveki brauka pat nezinot ka vina auto ir ieprieks sists. Protams katram savs viedoklis par vai pret. Bet padomajiet pasi kapec mums LV ir tik daudz satiksmes negadijumu- tā ir patstaviga satiksmes noteikumu parkapsana. Ka ari to lēno soferisu brauksana kuri brauc 70 km/h atlauto 90km/h vieta. Ari ar to vien ka ieverosim satiksmes noteikumus nepietiks, jaiemacas mums vienam otru cienit uz cela. Visa vaina ir tajos kas sez pie stures nevis kura puse automasinai sture. Cienīsim viens otru un tad viss bus OK.
 • Es

  Es

  Lētāk sanāk TA iziet valstī kur auto pirkts.
  Tiem kas gudri runā priekš kam tādu ar stūri nepareizā pusē - tas mašīnas vienkārši ir labāk saglabājušās un nav sap... Pa mūsu skaistajiem ceļiem. Bet jaunu tādu ne visi LV atļausies nopirkt.
  Lai gan no otras puses, ja patstāvīgi dzīvo LV tad jau tiešām vieglāk ir nopirkt šeit pat auto ( kurā vienalga bazisi to naudu), bet pie mūsu algām būs kaut necik ok 👌.
 • Sergejs

  Sergejs

  Manu auto neizlaida skati dēļ numura apgaismojuma redziet nav sertificēts. Kaut pārējais bija viss kārtībā!
 • Anna

  Anna

  Muļķība ir pirkt nestandarta auto, kas apdraud satiksmes drošību. Nav taču deficīta laiku, kad neiespējami bija nopirkt normālu masinu🙄
  • Es

   Es

   Kā tas ir nestandarta auto?
   Vienīgais mīnus šādām mašīnām ir nepāredzamās vietās apdzīt. (bet apdzīt vajag tiem kas vienmēr kaut kur beztolka skrien).
 • Nja

  Nja

  Uz Siguldas apskati nevajag dzīt, jo tur ir viens cilvēks, kas visus gāž ārā, jo redz viņu vienā vietā nepieņēma. Pat ieliek 2 par kaut kādu nenozīmīgu sīkumu.
 • Sasa

  Sasa

  Cutas valstis registre vienalga kura puse sture un bez liekiem pribambasiem atlauj piedalities satiksme
 • OnKuLiS

  OnKuLiS

  CSDD tehniskā apskate pats par sevi ir liels privāts monopols,un naudas taisīšana augstā limenī,kur tehniskam cilvekam daudzas lietas nav saprotams,jeb ir saprotamas tikai kā naudas pelnīšana,vnk piemērs,ja auto miglas lukturi ir par zemu tas nav droši un novertets ar 2.punktiem,ja tam pasam auto nonem miglas lukturus tas ir drosi un vertejums 0 punkti,u.c citas lietas kad uz celu satiksmi relativi neietekmē,man kā cilvekam kas stradā ar auto remontu un pieredze 12gadi,daudzas lietas liekas tikai un vienigi,no TA puses naudas pelnišana,un nekada sakara ar drošību.
 • Hihi

  Hihi

  Kārtējais banānvalsts sviesccc. Toties iebraucot uz laiku, braukt varu bez visiem tiem libriņiem. Totāla naudas slaukšana kā jau visur šajā valstī...
  • Janis

   Janis

   Diemzhel vairs nevar. Tagad dodas tranzita nr kas derigi menesi. Vairs nav registreshana uz laiku.
 • mmmr

  mmmr

  Kur vispār prāts pirkt tādu auto ar stūri labajā pusē. Saprastu ja vēl kādu eksotisku japāni ar ko saulainā svētdienā līdz jūrai aizbraukt kāds ievilktu, bet ne jau auto, ko ar stūri pareizā pusē var uz katra stūra nopirkt bez nekādām problēmām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!