Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

59 komentāri

Aptuveni pusnaktī, kad autovadītāju plūsma krietni samazinājusies, Brīvības ielā rosās aptuveni desmit vīru. ”Objektā” ir vairākas tehnikas vienības, ar kurām asfalta kārta tiek nofrēzēta un radītie atkritumi uzreiz tiek aizvesti.

Šis Brīvības ielas posms asfaltēts tikai pirms gada. Nakts aizsegā vīri sabojā pirms tam vienlaidus ieklāto segumu. Ar specializēto tehniku tiek nofrēzēta aptuveni 4 centimetrus bieza asfalta kārta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artūrs Mucenieks

Artūrs Mucenieks
“Rīgas ūdens”pārstāvis

Tika izskalota pamatne kanalizācijas akai, kā rezultātā aka iesēdās, to nācās atjaunot. Mēs esam novērsuši tādu iespēju, ka kāda mašīna varētu iekrist.

Mucenieks noliedz, ka pērn, pirms ielas asfaltēšanas, uzņēmums nav pārliecinājies par cauruļu stāvokli.

Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Avārijas situācijas ir izņēmumi, pēc darbu pabeigšanas teritorija ir jāatjauno diezgan lielā apjomā.

Visas avārijas darbu remontdarbu izmaksas segs ”Rīgas ūdens”, kas ir Rīgas domes kapitālsabiedrība. Kopējās izmaksas vēl neesot aprēķinātas.

TOP komentāri

  • Tija Volksone
  • Edijs Mucenieks
  • Man čista zb jau
    +2 +2 0

    Man čista zb jau

    Tik stulbi isteniba :D. A to vini pa savu piki taisa? Viniem tur 2x alga pa sito.nakti.bija? Vismaz viens no tiem darbiniekiem maksa nodokli? ✌🙏🙏🙏🙏

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl