Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

13 komentāri

Rīgā, Kaivas ielā, ik pēc 10 minūtēm piestāj 214. mikroautobuss, kura šoferis steidz kāpt ārā no transportlīdzekļa un straujā tempā dodas dažus metrus no sabiedriskā transporta pieturvietas. Krūmos notiekošo lieliski var redzēt no iedzīvotāju logiem.

Dreiliņos ierīkots improvizēts minibusu galapunkts, kur sabiedriskais transports pieturā atrodas aptuveni 10 minūtes. Šajā laikā šoferi izstaipās, uzpīpē un turpat netālu no pieturvietas nokārto savas dabiskās vajadzības. Arī ”Bez Tabu” izdodas iemūžināt šoferīšus, kuri, pat nekautrējoties no kameras acs, dodas uz pašizveidoto tualeti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no šoferiem vaļsirdīgi atzīstas, ka darba devējs nav parūpējies par darbiniekiem.

Mikroautobusa šoferis

Uzfilmējiet un parādiet vadībai. Mēs jau vairākas reizes viņiem esam teikuši, bet saņemam tikai tukšus solījumus. Ko mums darīt? Ja gribas “pa lielo”, tad visu dienu ciešamies.

”Rīgas mikroautobusu satiksme” sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Lazdiņa noraida pārmetumus uzņēmumam. Šoferiem dabiskās vajadzības esot iespējams nokārtot ”Rīgas satiksme” dispečerpunktā pie Rīgas Centrāltirgus.

Maija Lazdiņa
“Rīgas mikroautobusu satiksme” pārstāve

Tas nav pieļaujams, ka šoferi savas dabiskās vajadzības nokārto tā, ka to redz iedzīvotāji. Šobrīd atkārtoti apsveram ideju galapunktā novietot pārvietojamo tualeti. Atsevišķos galapunktos šīs tualetes tika demolētas, pat nozagtas, tādēļ vienojāmies ar ”Rīgas satiksmi”, ka arī mūsu šoferi var apmeklēt labierīcības dispečerpunktos.

Tikmēr Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis norāda, ka par dabisko vajadzību nokārtošanu tam neparedzētā vietā paredzēta atbildība. Ja likumsargi pieķer pārkāpēju, tad var piemērot naudas sodu līdz 71 eiro.

Foto

TOP komentāri

 • Sanita Dzalbe
  +4 +4 0

  Sanita Dzalbe

  Nu un? Ja tur nav pieejama wc,kur tad viņiem kārtot tās vajadzības?! Biksēs?! Nepatīk,neskaties.un bus vieglāk dzīvot.Man ,piemēram,ir pilnigi vienalga kur kaads kaarto savas vajadzibas! Nedara jau to ielas viduu...
 • Kaspars Vrublevskis
 • dr.
  +2 +2 0

  dr.

  Tiem kam nav problēmas ar prostatu,tiem šo veču vajadzību nesaprast.Un tā ir dabā iekārtots-ar vecumu kungiem šī lieta aktualizējas,citam ātrāk,citam vēlāk.Pamperos jau šoferim nav jābraukā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl