Mežaparka daudzdzīvokļu mājas iekšpagalmā izveidojusies metru dziļa bedre

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Viestura prospekta iedzīvotāji Rīgā ir noraizējušies par savu drošību. Mājas iekšpagalmā izveidojusies metru dziļa bedre par kuru vairākkārt ziņojis apsaimniekotājam, taču rīcība neseko.

Iespaidīgā izmēra bedre atrodas tieši Riharda logu priekšā. Viņš stāsta, ka nesen kādas sievietes vadīta automašīnu tajā iebraukusi. Negadījums noticis naktī, turklāt brīdinošā zīme uzradusies vien neilgi pēc notikušā. Rihards stāsta, ka pārvaldnieks bedri aizlāpīt esot centies ar pārāk neefektīviem paņēmieniem, piemēram, uzberot šķembas. Diemžēl tas situāciju neesot izlabojis – bedre ar katru dienu kļūst lielāka un arī bīstamāka.

Tāpat iedzīvotāji uzskata, ka ir neprāts nerisināt situāciju un nonākt līdz pērnā gada vasaras scenārijam, kad Rīgā ielūza vairākas automašīnas.

Roberts
garām bedrei vairs nebrauc

Tā mūsu apsaimniekotāji darās. Pats strādāju “Rīgas siltumā”, un arī mēs ar viņiem [apsaimniekotāju] cīnāmies.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāve Una Grenevica norāda, ka bedres aizbēršana ar šķembām bijis vien pagaidu risinājums. Saprotot, ka ar to nebūs gana – pārvaldnieks veiks virskārtas atsegšanu, lai redzētu, kas “notiek” apakšā. Lai arī plānots bedri likvidēt, pagaidām ir pāragri runāt par remontdarbu izmaksām un gala termiņu.

2 komentāri