“Man spogulīti jau nolauza!” Zentenes ielas malās novietotās automašīnas rada avārijas situācijas

Imantas mikrorajonā Anniņmuižas bulvāra un Zentenes ielas krustojums ne vienam vien autovadītājam rīta stundās un pievakarē sagādājot galvassāpes. Un galvenā problēma ir pavisam netālu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Netaalu

  Netaalu

  Es dzivoju netaalu, gadiem ir braukts pa to ielu šad tad un tik tiešām neeekad nav galvā ienākusi doma, ka traucētu gar malu novietotie auto.
  Kā saka, sliktam dejotājam arī olas traucēs dejot....
  Ja domā ar galvu uz priekšu un prot vadīt auto, šādas situācijas problēmas nesagādās.
 • tas pats

  tas pats

  Viena normāla vadītāja, kas pateica, ka sastrēgumi neveidojas, ir iespēja saimainīties. Ja ir patiesi īsts vadītājs, kas ciena citus vadītājus, nevienam nekas netraucē. Pats dzīvoju šajā ielā, katru dienu braucu un pat prātā neienāca, ka tas kr apgrūtinoši. Varbūt tāpēc, ka saprotu, ka bez manasmašīnas ir vēl citiem auto un stāvvietas ir problēmas. Šīs mašīnas nestāv pie kāpņu telpas, kā te raksta Park, tās jau ir gabalu nost no mājām un ir jāpaiet ar kājām, jo, piemēram, pie manām mājām uz 72 dzīvokļiem reāli ir 5!!!mašīnām vieta, tāpēc veidojas šāda situācija, ka jāliek gabalu prom no mājām uz Anniņmuižas bulvāra vai, ja ir vieta!!! uz Zentenes ielas.
 • Bante

  Bante

  Tādu ielu Rīgā ir daudz. Piemēram, Purvciema iela. Satiksmes departamentam ir jāstrādā un tas viņiem ir par grūtu, labāk ir visu atstāt 80. gadu līmenī. Brīžiem liekas, ka ielu satiksmi regulē rūdīti velobraucēji.
 • Filips

  Filips

  Kad beigsiet ņirgāties par transporta līdzekļa vadītājiem. Tie nav nekādi,, ŠOFERĪŠI! Nav kā,, CEPLĪ". direktoriņš-rīkotājs!
 • Park

  Park

  Ko lai dara, ja katrai kundzītei pilsētā pie mājas vajag auto, bet kājām paiet nevar un negrib.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!