”Man nav automašīnas, es pat neprotu braukt!” rīdziniece vaino autostāvvietu reketā

3 komentāri

Rīdziniecei Liānai nav autovadītāja apliecības, nedz arī automašīnas, kurai reģistrēta kā īpašniece, tomēr autostāvvietas apsaimniekotājs soda viņu par neapmaksātu auto novietošanu. Par sodu sieviete uzzina no parādu piedzinējiem.

”Uz mana vārda nav nevienas automašīnas. Agrāk bija viena – Volvo –, bet tā jau divus gadus kā pārrakstīta. Ar auto nemāku braukt vispār, man pat nav tiesību,” stāsta rīdziniece Liāna, kura nu jāmaksā par it kā nezināmas Reanault markas automobiļa novietošanu.

Autostāvvietas Cityparks valdes loceklis Māris Priednieks informē, ka konkrētais auto ir pārkāpis noteikumus, un to, ka tas pieder Liānai, noskaidrojuši parādu piedziņas kompānijas darbinieki, kuriem pēc soda kvīts neapmaksāšanas uzdots piedzīt parādu.

Cityparks pārstāvis

Mums pašiem likums neļauj piekļūt CSDD datubāzei, kurā ir īpašnieku reģistrs. Tāpēc mēs rodam risinājumu, nododot informāciju par automašīnu parādu piedziņas kompānijai, kurai ir likumīgas iespējas nolīgt juristus, kuriem, savukārt, ir pieeja datubāzei, lai pārbaudītu informāciju par auto īpašnieku.

Autostāvvietas apsaimniekotāji netic, ka kļūme ieviesusies CSDD datubāzē, tomēr sodītā turpina apgalvot, ka viņai stāvlaukumā konstatētais spēkrats ir svešs.

Bez Tabu sižetā uzņemas uzzināt patiesību.

3 komentāri