Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

2 komentāri

Pavasara mēneši ir vieni no ražīgākajiem darba mēnešiem – stādaudzētājiem jāatsāk rušināties dārzā, modes sekotājiem jāmaina garderobe uz košākiem apģērbiem un autovadītājiem ziemas riepas jāpārliek uz vasaras sezonas riepām. Bet, ko darīt, ja pavasaris ir aizkavējies?

Ceļu satiksmes noteikumu norma paredz, ka no 1. maija līdz 1. oktobrim aizliegts braukt ar transporta līdzekli, kuram ir riepas ar radzēm, taču autovadītāji ir noraizējušies par savu drošību.

”Sinoptiķi ziņo sniegu, bet policija soda, ka ir riepas ar radzēm. Tātad sanāk, ka, ja snieg sniegs, man ir jābrauc ar vasaras riepām un jāapdraud sava un satiksmes drošība.”

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis uzsver, ka policijas mērķis nav obligāti visus sodīt:

“Katra situācija, kurā tiks konstatēts, ka autovadītājs brauc ar radžotām riepām, tiks izvērtēta individuāli. Mēs arī iekšienē, savā iestādē, esam vienojušies, ka saistībā ar laika apstākļu pasliktināšanos nepieiet šādām situācijām formāli.

Ceļu satiksmes noteikumu norma pasaka, ka no 1. maija līdz 1. oktobrim aizliegts braukt ar transporta līdzekļiem, kuriem ir riepas ar radzēm, taču, ņemot vērā ārkārtas situāciju, kas lielu daļu valsts iedzīvotāju ir pārsteigusi, tad, protams, katrs gadījums tiks izskatīts un izvērtēts individuāli.”

Esošā situācija nodēvēta par ārkārtas, jo braukt ar vasaras riepām, kad ceļš konkrētos posmos var būt slidens, nav droši.

Sinoptiķi prognozē, ka siltāka gaisa temperatūra valstī ieplūdīs jau nedēļas nogalē. Tas nozīmē, ka pavisam drīz ziemas riepas varēs nolikt malā un atstāt līdz nākamajai sezonai.

Video

TOP komentāri

  • NU nu
    0 0 0

    NU nu

    Vissezona:) sviests kas tu ari staiga ar biezajam biksem vasara:))))))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl