“Ļoti lielas neērtības!” Šoferi dusmīgi par remontdarbiem Mūkusalas rotācijas aplī

5 komentāri
“Ļoti lielas neērtības!” Šoferi dusmīgi par remontdarbiem Mūkusalas rotācijas aplī

Rīdzinieki neizpratnē par, viņuprāt, ieilgušajiem remontdarbiem Mūkusalas rotācijas aplī, kuru dēļ Pārdaugavā rodas sastrēgumi.

“Bez Tabu” darbdienas viducī novēro, ka jo īpaši iestrēgusi ir Mūkusalas iela, kas savienojas ar rotācijas apli. Aplī tiek remontēta estakāde pār Bieķengrāvi.

Evija
rīdziniece

Es tur n-tās reizes dienā braucu. Man liekas, tas viss tur tā notiek jau kādus piecus mēnešus. Dažas reizes pa šo visu laiku esam redzējuši, ka kāds tur strādā. Iesākti darbi, tā arī tas viss tur nomests. Gaida kaut kādu nākamo naudu vai nezinu ko. Tas rada tik ļoti lielas neērtības pārdaugaviešiem. Tur taču brauc gan no Rāmavas, gan Ķekavas, gan Iecavas Salu tilta virzienā. Arī Bauskas iela krietni pirms Mūkusalas rotācijas apļa vienmēr visa ir pilna. Ir ļoti sāpīgi to visu konstatēt! Neredzi gaismu tuneļa galā, jo tur nekas nenotiek. Manuprāt, ārzemēs ir tā, ka naktīs strādā, lai ātrāk to visu pabeigtu.

Evijas viedoklim pievienojas arī citi iedzīvotāji, kuri ir neziņā, cik ilgi remontdarbi vēl turpināsies.

Rīgas domes Satiksmes departamentā informē, ka apzināti tiek mazināta automašīnu plūsma rotācijas aplī (sašaurināta Mūkusalas iela, iebraucot aplī no Bauskas puses; slēgta viena josla aplī), lai tā netraucētu remontdarbiem.

Satiksmes departaments: Viss notiek

Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola noraida pārmetumus par gauso strādāšanu un darbu pārtraukšanu ziemā.

“Laikapstākļi veicamajiem darbiem netraucē. Kolīdz laiks būs aukstāks, protams, tiks ņemts tehnoloģiskais pārtraukums. Šobrīd darbi rit pilnā sparā. Kā informē būvnieks, šobrīd termiņi tiek apsteigti par pusgadu,” informē Ahuna-Ozola.

Remontdarbi Mūkusalas rotācijas aplī notiek Salu tilta rekonstrukcijas otrās kārtas ietvaros. Otrā kārta tiks pabeigta 2020. gadā, savukārt remontdarbi rotācijas aplī noslēgšoties šā gada beigās.

5 komentāri