“Lokdauna” laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

19 komentāri

Tā kā Ceļu satiksmes drosības direkcijas (CSDD) pakalpojumi ir ļoti svarīgi, CSDD arī “lokdauna” laikā nodrošina to saņemšanu. Vienlaikus CSDD aicina nedrūzmēties klientu apkalpošanas centros, bet gan izmantot attālināto pieteikšanos pakalpojumiem. Ja pakalpojumu saņemšanai tomēr jāierodas klātienē, pēc kārtas numura saņemšanas aicina uzgaidīt savu kārtu ārpus telpām.

Ar “Bez Tabu” sazinājās skatītājs, kurš bija sašutis par novēroto CSDD Rīgas klientu apkalpošanas nodaļā pagājušajā nedēļā, “lokdauna” priekšvakarā.

Bez Tabu skatītājs

CSDD Rīgas klientu centrā neievēro Covid-19 ierobežojumus. Laiž iekšā visus pēc kārtas. Lielveikalos vismaz dod groziņus, skaita apmeklētājus, bet tur vispār neskaita. Neskatās ne sertifikātus, neko. Laiž vienkārši visus pēc kārtas. Cilvēki drūzmējas, nāk barā ar ģimenes locekļiem. Rakstīts, ka telpās drīkst ienākt tikai 23 cilvēki, bet neviens neskaita.

CSDD apstiprināja, ka dienu pirms valstī izsludināja striktākus ierobežojumus pandēmijas savaldīšanas nolūkā bija drūzmēšanās klientu apkalpošanas centros. Pieļauj, ka todien daudzi bija neziņā, vai un kādus pakalpojumus varēs saņemt, nosakot “lokdaunu”.

Mārtiņš Mālmeisters
CSDD pārstāvis

Līdz pēdējam nebija informācijas nedz klientiem, nedz mums par to, kādas būs turpmākās četras nedēļas. Ņemot vērā, ka mūsu pakalpojums ir viens no nepieciešamākajiem, jo nedrīkstam pieļaut, ka, piemēram, pa ielām pārvietojas transportlīdzekļi ar nederīgām tehniskās apskates uzlīmēm, skaidrs, ka arī turpmāk pakalpojumi būs pieejami klientiem. Par to varam nomierināt: nekur nav jāsteidzas, pakalpojumi ir pieejami.

“Bez Tabu” CSDD klientu apkalpošanas nodaļā Rīgā viesojās, kad jau bija izsludināts “lokdauns”. Brīžiem cilvēku skaits bija liels, bet raidījuma komanda, novērojot situāciju aptuveni pusstundu, nekonstatēja nodrošu drūzmēšanos. Vienlaikus sanākušo skaits nepārsniedza telpā atļauto apmeklētāju skaitu. “Bez Tabu” saklausīja, ka CSDD klientu apkalpošanas centros ik pa laikam audio izskan audio paziņojums ar lūgumu nedrūzmēties telpās. Tāpat, kā norādīja CSDD pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters, darbinieki uzrauga klientu plūsmu. Apzinoties, ka satiksmes drošībai būtiskie pakalpojumi jāsaņem gan vakcinētām, gan nevakcinētām personām, CSDD turpina apkalpot visus sarkanajā zonā, kurā ir paaugstināts risks.

Mārtiņš Mālmeisters
CSDD pārstāvis

Lai pīķa stundās nenotiktu drūzmēšanās, aicinām izmantot CSDD e-pakalpojumu sistēmu, kur iespējams pieteikties tehniskajām apskatēm, samaksāt par tām, tad nebūs nepieciešamība doties uz klientu apkalpošanas centru. Ja reiz noteikts, cik cilvēku vienlaikus drīkst atrasties telpās, lūgums to ievērot, uzgaidīt ārpus telpām.

Tāpat CSDD pārstāvis Mālmeisters atgādināja, ka daļu pakalpojumu iespējams saņemt no mājām, interneta vidē. Ja reiz ir nepieciešamība pēc klātienes apmeklējuma, pēc kārtas numura saņemšanas aicina uzgaidīt savu kārtu ārpusē.

“Bez Tabu” komanda bija aculieciniece situācijai, kad kāds vīrietis ieradās klientu apaklpošanās centrā bez mutes un sejas aizsega. Pēc aizrādījuma viņš pauda, ka vēlas izmantot labierīcības, bet masku neuzvilka. Drīz vien darbiniece izraidīja vīrieti no telpām. CSDD informēja raidījumu, ka klientu apkalpošanas centros strādā arī apsargi, kuri nepieciešamības gadījumā rīkosies, lai nodrošinātu kārtību.

Vairāk par pakalpojumu saņemšanu pandēmijas laikā uzzini šeit.

19 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe!" Ramona Petraviča par erotisko fotosesiju un ažiotāžu

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

Rīdzinieci medī parādu piedzinēji, pieprasot atmaksāt aizdomīgu parādu

“Maxima” kliente: Mani nekonsultēja, jo runāju latviešu valodā

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

"Nesaprotu, kā meitenes to dara!" Viktors Buntovskis "X Faktorā" nav pieradis pie grima

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”

"Bērns ļoti pārdzīvoja!" Dusmojas par bērnu neielaišanu "zaļā" režīma pasākumā un veikalā

Kāpēc nekad netīra šo daļu?

Leģendārā "Maskačkas" cūka un - kāpēc Rīgas pašvaldība nesakopj savu īpašumu

Rēzeknieši uzjautrinās, redzot amizanti novietoto soliņu Kovšu ezera teritorijā!

"Auga un ziedēja, nevienam netraucēja!" Bolderājā apsaimniekotāju vaino apstādījumu postīšanā