Liepājas dome aicina autobusu šoferus apgūt labas manieres, pirms pārvadāt pasažierus!

0 Komentāru
Liepājas dome aicina autobusu šoferus apgūt labas manieres, pirms pārvadāt pasažierus!
Foto: Ekrānuzņēmums

Lielu rezonansi radījusi Bez Tabu iemūžinātā AS Liepājas autobusu parks autobusu šoferu attieksme pret sievietēm ar bērnu ratiem: netiek pazemināta transporta grīda, iekāpjot vai izkāpjot no autobusa, kaut modernie spēkrati ir aprīkoti ar šādu funkciju.

Aizrādot šoferiem par bezatbildīgo attieksmi pret darba pienākumiem un pasažieriem, dažs ne vien neuzskata par pienākumu palīdzēt, bet arī uzskata, ka māmiņu un žurnālistu uzstājīgais pieprasījums aktivizēt grīdas pazemināšanas funkciju traucē autobusu vadītāju darbam.

Taujājot komentēt šofera bezatbildīgo rīcību, vadot autobusus, kas pērn nodokļu maksātājiem, tostarp sievietēm ar bērnu ratiem izmaksājuši vairāk nekā miljonu eiro, Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” vadītājs Gints Lūsis iesaka šoferiem atsvaidzināt zināšanas, pirms sēsties pie stūres.

“Redzējām mēs sižetu. Esam uzdevuši pārvadātājam vēlreiz pārrunāt ar šoferiem par komunikāciju ar pasažieriem. Protams, ir nepatīkami šādi gadījumi,” Liepājas pašvaldības nostāju pauž G. Lūsis.

Šoferu sniegtās atbildes, attieksmes izrādīšana nav īsti korekta, tādai tai nevajadzētu būt. Arī autobusa tehniskās iespējas ļauj sagāzt uz sānu. Moderni aprīkoti autobusi, bet, ja nav zināšanu, tad vajag pamācīties, papildināt.

Foto

Bez Tabu ar grūtībām izdevās atkārtoti sazināties ar AS Liepājas autobusu parks izpilddirektoru Māri Ārbergu, kurš gan pēc sižeta noskatīšanās izrādījās krietni nerunīgāks – atteica komentāru, vien piebilstot, ka, kā jau iepriekš minējis, veiks pārrunas ar darbiniekiem. Tāpat autobusu šoferu priekšniekam šķiet nepieņemama šoferu filmēšana ar slēpto kameru.

Bez Tabu piedāvā noskatīties sarunu ar šoferiem nerediģētās versijas.

Video

0 Komentāru