Kurjerpasta kauna traips! Novieto auto šķērsām pāri trijām invalīdu stāvvietām

2 komentāri

Kurjerpasta pakalpojumu kompānijas “DPD Latvija” darbinieks novieto darba automašīnu šķērsām pāri trijām invalīdiem paredzētām autostāvvietām, kaut stāvlaukumā pie lielveikala brīvu vietu netrūkst, ziņo Bez Tabu skatītājs.

“Saprotu, ka viens darbinieks neraksturo kompāniju kopumā, bet varbūt ir vērts padomāt par saviem darbiniekiem, to izvēli. Foto tapis pie Stirnu ielas “Rimi” Rīgā 22.11.2016 pulksten 20.16. No sevis varu piebilst, ka nedaudz tālāk bija daudz brīvu vietu.

Šoferis iznāca no lielveikala, respektīvi, neviena attaisnojuma šofera labā, neviena! Pat BMW šoferi tagad izskatās pēc kora zēniem, kas tikai vienu vietu aizņem, jo šis pamanījās “noparkoties” pa trīs vietām!”

Bez Tabu vēršas uzņēmumā “DPD Latvija”, kuras valdes priekšsēdētājs Ainārs Gilis norāda, ka šāda darbinieka rīcība ir kauna traips visam uzņēmumam.

Ainārs Gilis, “DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs

Skumjš fakts. Man tiešām jāatvainojas tiem cilvēkiem, kurus šis skats ir aizvainojis. Paldies aculieciniekam! Bija pārrunas ar kurjeru un viņa tiešo priekšnieku. Domāju, ka vairs viņš šādi nerīkosies.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis un uzrunātie rīdzinieki norāda, ka šāda rīcība traktējama nekā citādi kā nekaunība. Kārtībsargu pārstāvis norāda, ka policijas resursi neļauj iekļaut patrulēšanas maršrutos lielveikalu autostāvvietas, tāpēc vien reaģē uz iedzīvotāju ziņojumiem.

Kā norāda T. Sadovskis, lielisks rīks cīņā ar šādiem pārkāpumiem ir Rīgas pašvaldības policijas mobilā aplikācija, kurā iespējams pievienot foto un video liecības un nosūtīt tās kārtībsargiem, kuri apņemas sodīt pārkāpējus.

Iedzīvotāji, kuri tērē naudu “Rimi” lielveikalos, deleģē Bez Tabu taujāt veikalu tīkla vadībai, vai darbinieki, piemēram, apsardzes pārstāvji, aizrāda nekaunīgajiem šoferiem, tomēr “Rimi Latvia” pārstāve norāda, ka tas neesot darbinieku uzdevums.

Foto

2 komentāri