Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

28 komentāri

Braucot no Liepājas uz Rīgu, Marina iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Pati ievēroja satiksmes noteikumus, taču savu spēkratu nenovaldīja autovadītājs, kas pārvietojās pretējā braukšanas virzienā un, veicot apdzīšanas manevru, ietriecās Marinas vadītajā automašīnā.

Ceļu policija noformēja protokolu, atzina, ka cietusī automašīna ir Marinas. Avārijas izraisītājs savu vainu nenoliedza. Marina stāsta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Audi” vadītājs, kurš bija vainīgs, uzreiz atzina savu vainu, ka netika galā ar auto vadīšanu un viņa vainas dēļ notika ceļu satiksmes negadījums.”

To apstiprināja arī lieciniece

Kad notikuma vietā ieradās kriminālpolicija, pieņēma lēmumu uzsākt kriminālprocesu un izņemt gan avārijas izraisītāja, gan cietušās automašīnu.

Kopš avārijas brīža jau mēnesis, taču Marina nevar saņemt savu automašīnu, nevar to lietot, jo tā joprojām atrodas Kuldīgas policijas iecirknī. Sieviete ir noraizējusies:

Šajā sasistajā mašīnā tiek sniegs, lietus, ādas salons pelē, viss pūst. Nekādus “papīrus”, ka mašīna tiek izņemta, mums neiedeva. Neko neparakstījām, ka mašīna tiek izņemta.”

Tai klāt netiek arī apdrošinātājs, lai novērtētu zaudējuma atlīdzību. Sieviete jūtas bezvainīga.
Kuldīgas kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietnieks Normunds Aleckis mierina, kad spēkratam tiks veikta ekspertīze, parasti tas notiek mēneša laikā, sieviete automašīnu atgūs.

Marina ir sašutusi, ka tik ilgi spiesta iztikt bez spēkrata un ne jau savas vainas dēļ.

Man radusies pārliecība, ka godīgi, kārtīgi policisti ir tikai filmās un mūsu iztēlē, piebilst autovadītāja.

Otrs nepatīkamais pārsteigums, policisti izdzēsuši negadījuma video no viņas video reģistratora, ko izņēma kā pierādījumu lietā. Kad ieraksta karti saņēmusi atpakaļ, bijis ieraksts 15 minūtes pirms avārijas un mirkli pēc tās, bet ne avārijas brīdī.

Nodevusi karti ekspertam, kurš sacījis ieraksts neatgriezeniski izdzēsts un to atjaunot nav iespējams.

Sarunā ar žurnālisti policijas pārstāvis taisnojas:

 • Mēs šīs ziņas kriminālprocesā pārbaudām ar kriminālprocesa metodēm, kādā veidā un kas varētu būt par iemeslu šādam videoieraksta zudumam.
 • Vai tā varētu būt, ka policijas darbinieks ir izdzēsis šo ierakstu?
 • Es domāju, noteikti, nē.
 • Kur tad tas varēja pazust?
 • Es nevaru šo gadījumu precīzāk komentēt, jo kriminālprocesā šis gadījums tiek pārbaudīts.

Marina ir neizpratnē, kam tad var uzticēties, ja ne policijai?!

Ja policisti atvainotos, godīgi atzīstot: gadījās, izdzēsām, viņa saprastu un neko nepārmestu, bet nu esot par daudz! Man radusies pārliecība, ka godīgi, kārtīgi policisti ir tikai filmās un mūsu iztēlē.

Foto

TOP komentāri

 • Kika
  +18 +17 -1

  Kika

  Kāpēc ieradās kriminalpolicija, nevis ceļinieki. Kāpēc,Atņēma masinu, kādā sakarā? Ganajau avārijas izraisītājs bija policijas darbinieks un tgd viņu piesedz.
 • Par savu muļķību -
  +13 +13 0

  Par savu muļķību -

  iegaumējiet visi, ka miličiem nedrīkst dot nekādus pierādījumus, dokumentus utml. Ja nu vienīgi to kopijas. Bet par sapūdēto salonu - lai apdrošinātājs pats tiek galā un ceļ prasību pret miličiem. Piedevām tagad viņai tiesā jārēķinās ar to, ka nopirkti var tikt ne tikai liecinieki, bet arī pašas advokāts.
 • Signe
  +14 +13 -1

  Signe

  Kad tik nau vainigsis pats policijas darbinieks. Kapec izdzesti pieradijumi!! Nau kautkas tirs....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl