2017. gada decembrī vienu, šā gada janvārī divas reizes. Visas trīs reizes iztērēti vairāk nekā 60 eiro. Pierādījumi, kuri norāda uz to, ka Ķekavas novada amatpersona, iespējams, ļaunprātīgi izmantojusi nodokļu maksātāju naudu.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Liberabit

  Liberabit

  Kauns, Neil.

  Kauns par to, ka Tavi ideāli ir un vienmēr bijuši tukša muldēšana pašlabuma vārdā.
  Kaunas par to, ka spēj tikai vīt intrigas, bet darbu, darbu nav, jo Ne tu spēj auto degvielu ieliet, ne darbu darīt.
 • Viktorijs

  Viktorijs

  Būtu jāveic identiska pārbaude, par pārējiem 16 deputātiem! Kāpēc izvēlēts tikai viens un pamests zem tanka? Izskatās pēc uzmetiena.
  Tad jau pārējos arī vajag pārbaudīt, kur un kas tiek uzpildīts!
 • viela

  viela

  Ikmēneša degvielas limits ir katram deputātam. Gan tam, par ko sižets, gan tiem, kuru sižetā nav. Tas, ka viņi paši uzpilda savas mašīnas, nenozīmē, ka tā tiek izmantota darba vajadzībām. Šī tēma ir diezgan slidena. Pilnīgi skaidrs, ka politiskā ķeza.
 • Vairas tante

  Vairas tante

  No kuras partijas tas sprukstiņš ir? Skaidrs, ka šis zog degvielu, jo nekam nopietnākam netiek klāt. Kas notiks, ka šitādus zaglēnus savēlēs saeimā? Tas pats, kas jau notiek - mērogi citi... Visi šitie politiķēni raujas pie siles, lai iestrēbtu.
 • Kārlis

  Kārlis

  Tas JKp smird jau saknē. Nevajadzēja par viņu balsot. Kauns par Ķekavu. Sakat ko gribat, bet smuki jau ar to beznīnu tas nav. Nav ne uz matu labāks par citiem, kurus paši aplej ar samazgām.
 • Ķekavietis

  Ķekavietis

  Redzot Baires jauno koalīciju bez JKP, bet ar zzs un cietiem zagļiem, daudz kas paliek skaidrs. Zzs trojas zirgi šie bija, nekas vairāk!
 • Stīpnieks

  Stīpnieks

  Normāls politisks uzbrauciens ar KNAB rociņām par 100 eur degvielas čekiem. Par kuru pat vēl nav iesniegta atskaite, pat zirgam jāsmejas. Bez Tabu kritiskāk jāvērtē sižeti.
 • Mjā...

  Mjā...

  Biju labākās domās par Bairi. Kalniņš pats tak viņu izvirzīja kā mēru, bet šī tagad zem Volanska tupeles dejo, nožēlojams pārītis.
 • Morāle

  Morāle

  Zaglis ir zaglis. 3x sēdēja mašīnā un strādāja, kamēr sieva uzpilda degvielu. Mēnesī nobrauc 200€, jeb 3500 km. Kaut Rīga 18 km un dzīvo 10 km no darba.
  JKP aizstāv savu zagli. Atskaites par degvielu nav iesniedzis. Berzēja kameras priekšā muti un acis, jo meloja.
  Divkosīgs deputāts un tāda pati partija. Kauns Jaunā konservatīvā partija. Kauns Bordān. Kauns Strīķe
  • Hmm

   Hmm

   Volanski tas tu? Vai šeit nav stāsts par skabargu svešā acī? Cik iedevi kukulī par oik licences pretlikumīgo pagarināšanu?
 • Laima

  Laima

  Nesapratu par ko vispār te stāsts. Vai tas noziegums, ka sieva mašīnu uzpildīja. Pie tam to pašu, kuru Neils drīkstēja uzpildīt, atskaites nodevis utt!?!
  • Jēsups

   Jēsups

   Balagāns. Zagt drīkst tikai JKP biedri? Pārējie zagļi un korumpanti? Tak visi viņi tur tādi - sākot ar Jurašu, kas sievu brīvostā iebīdijis, Strīķi, kura tikai pliki tirš un reāli KNAB nevienu lietu līdz galam nav novedusi, beidzot šitais glumais zaglis un shēmotājs. Cik uzņēmumus jau mākslīgi nolaidis uz grunti, lai nodokļus nemaksātu? Piekrītu - degviela uz tā fona tāds fufelus vien ir

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!