Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Raganā pie daudzdzīvokļu nama kāpņu telpas vairāk nekā gadu novietota sarkana “Seat” markas automašīna, kas vietējam iedzīvotājam ir kā dadzis acī.

Spēkratam tehniskā apskate beigusies pagājušā gada martā, un vietējais iedzīvotājs Edijs vairākkārt mēģinājis panākt, lai automašīna tiktu aizvākta. Puisis vērsies pie raidījuma Bez Tabu, kam raksta: “Īpašnieks atsakās auto pārvietot, uzstājot, ka mašīna ir kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ciema kārtībnieks saka, ka viņam nav pilnvaru neko darīt, pašvaldībā atbild, ka tā zeme nav pašvaldības īpašumā. Auto bojā vizuālo skatu un traucē citiem piekļūt pie nama durvīm.”

Bez Tabu izdodas noskaidrot, kurā dzīvoklī dzīvo spēkrata īpašnieks, tomēr vīrieti mājās nesastop. Novada izpilddirektors, konsultējoties ar pašvaldības juristiem, raidījumam norāda, ka šajā gadījumā vietvara neko neiesāks.

Laimonis Ozols
Krimuldas novada izpilddirektors

Tā ir privāta zeme. Tas būtu tas pats, ja mēs ietu Jūsu mājā un teiktu, ka jāaizvāc mašīna. Spēkrata īpašnieks dzīvo šajā mājā, ja būtu svešs iedzīvotājs novietojis, tad varētu vēl diskutēt, bet šajā gadījumā neredzu iespējas aizvākt automašīnu.

Ministru kabineta noteikumi ļauj automašīnu atzīt par ilgstoši atstātu uz ceļa. Ja spēkratam nav izieta tehniskā apskate, tad teorētiski jau 15 dienas pēc brīdinājuma automašīnu var evakuēt. Ja apskate ir, tad pēc brīdinājuma jāgaida vismaz 45 dienas.

Galvaspilsētā, atsaucoties uz Ministru kabineta noteikumiem, pamestas automašīnas tiek evakuētas arī no daudzdzīvokļu namu pagalmiem, Krimuldas novadā tam rokas ir par īsu.

Foto

TOP komentāri

  • otto
    0 0 0

    otto

    japienem likums ,ka auto jaatrods katru dienu citaa vietaa, jo ja uzliks ziimi tikai majas ipasniekiem auto novietot atllauts, tad varbuut vinsh tur dziivo!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl