Kārtējais “sviests”? Uzbūvētas divas joslas, bet iesaka izmantot tikai vienu!

Vecāķu prospekts ir ātrākais ceļš nokļūšanai galvaspilsētas pludmalēs. Šīs vasaras karstajās dienās tur regulāri veidojas sastrēgumi, braucienu uz pludmali padarot krietni laikietilpīgāku. Visbiežāk autovadītāji divu joslu vietā izmanto tikai vienu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • ...

  ...

  Tā ir Latvija, citās valstīs tiek aktīvi izmantots ravējslēdzēja princips un ir pat ceļa zīmes, kuras norāda, ka tāds jāizmanto, un ja tu nepalaid sev priekšā mašīnu, kā rezultātā izveidojas avārija, tu arī esi vainīgs!
  Tas ir līdzīgi, kā ar apļveida kustību, kad daudzi, laikam baidās iebraukt 2. kur nu vēl 3. joslā un dudina pa pirmo, tādējādi liedzot citiem iebraukt aplī, mums būtu kardināli jāmaina braukšanas kultūra!
  Un te mēs vēl redzam auto instuktoru, kurš māca tādas pašas muļķības...
  • ???

   ???

   Es iebrauktu tai 2. vai 3. joslā!Bet tiec no turienes laukā!Neviens nelaiž!
   • ...

    ...

    Es regulāri pārvirtojos ar auto jau vairāk nekā 8 gadus, vienmēr iebraucu vismaz 2.joslā, Mūksalas aplī 3. un pilnīgi NEKAD nav bijušas problēmas ielīs atpalaķ 1. lai izbrauktu!
 • Edijs Jēkabsons

  Edijs Jēkabsons

  Tas ir absurds stāvēt vienā joslā ja otra ir brīva un nav aizliegts tur braukt. Ir jāveido ķēžu princips tad arī viss raiti kustēsies nevis dusmoties uz tiem kuri izmanto otru joslu. Viņi tak neko nepārkāpj.
 • Gerda Taubenberga

  Gerda Taubenberga

  Vaina jau nav joslās. Bet gan dzelzceļa sliedēs, kuru dēļ jāsamazina ātrums līdz 20km/h, lai nenolauztu riteņus, un pagriezienā uz Vecāķiem, kuru piedevām vēl šķerso aktīvi izmantota gājēju pāreja. Tā kā šī vieta atrodas ne jau tai prestižākajā Rīgas rajonā, tad uzlabojumus varam negaidīt. Pie tam sastrēgums jau nu nav tik liels, un abu joslu izmantošana to neatrisinās. Ja lielā fūre griezīsies uz Vecāķu prospektu un gājējs ir uz pārejas, stāvam visi.Tā kā lielās mašīnas šo ceļu izmanto diezgan daudz, tad atliek tikai paciest neērtības.
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!