Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Sadursmē var ciest gan vieglās automašīnas, gan iespējams taranēt tramvaju. Ilgstoši tiek ignorēta prasība atjaunot kārtību.

Raidījuma “Bez Tabu” skatītāja vērš uzmanību uz bīstamo situāciju, kas radīta Barona un Lielgabalu ielas krustojumā, kur ikdienā pārvietojas simtiem automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd Barona un Lielgabalu ielas krustojumā šoferi brauc, kā nu kurš vēlas, jo “ķieģelis” pēc remonta nav novietots bijušajā vietā, tādējādi izraisot avārijas situāciju, kurā taisnība ir visiem autovadītājiem.”

Bez Tabu novērojums liecina, ka skatītājas sniegtā informācija ir nepilnīga, patiesībā situācija ir vēl dramatiskāka. Šajā krustojumā vairs neatrodas divi “ķieģeļi”, kā rezultātā frontāla sadursme ir ļoti iespējama.

Jānis Vanks, “Drošas braukšanas skolas” direktors

Ja vadītājam priekšā ir šķērslis un nav apzīmēts, kā to apbraukt, viņš var izvēlēties, pa kuru pusi to apbraukt. Šobrīd uz Barona ielas var izbraukt pa abām pusēm.

Bez Tabu pārliecinās, ka krustojumā rodas bīstamas situācijas. Kāda autovadītāja, aktīvi žestikulējot, demonstrē visu, ko domā par pretī braucošā spēkrata vadītāju.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve norāda, ka vietvaras speciālisti vairākkārt lūguši ceļazīmes uzstādīt to iepriekšējās vietās.

Una Ahuna-Ozola, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Barona iela vēl nav nodota ekspluatācijā, tādēļ tā ir būvnieka pārziņā. Satiksmes departaments patvaļīgi nevar likt atpakaļ demontētās ceļazīmes, kā arī veikt citas darbības. Būvuzņēmējs solījis pēc iespējas ātrāk zīmes nolikt atpakaļ objektā.”

Bez Tabu pieaicinātais eksperts J. Vanks norāda, ka krustojumā pēc iespējas ātrāk jāuzstāda demontētās ceļazīmes vai arī jāuzstāda ceļazīme “Dodiet ceļu”, citādāk krustojumā darbojas labās rokas princips.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl