“Kāpēc joprojām šīs stāvvietas ir slēgtas?” Rīdzinieks neizpratnē par bezmaksas stāvlaukumiem Pļavniekos

Oļegs Visockis

Autors: Oļegs Visockis

4 komentāri

“Pļavnieku mikrorajonā, Keldiša ielā, izbūvētas bezmaksas autostāvvietas, lai atslogotu ielas nomales un iekšpagalmus. Būvniecība, protams, kā jau ierasts, ievilkās, bet beidzot – pirms laba laiciņa – tika pabeigta. Jautājums, kāpēc joprojām šīs stāvvietas ir slēgtas?” raidījumā “Bez Tabu” vēršas skatītājs Edgars.

Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielā izveidoti vairāki Rīgai netipiski laukumi automašīnu novietošanai – starp divām pretējas braukšanas joslām. Asfalts jau ieklāts, līnijas – sazīmētas, arī zīmes izvietotas, taču iebraukšana un izbraukšana no laukuma ir norobežota. Līdz ar to arī citiem iedzīvotājiem rodas jautājums, vai un, galvenais, kad šo laukumu varēs izmantot tam paredzētajam mērķim.

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods apstiprina, ka būvdarbi patiešām ir noslēgušies, taču šobrīd esot nepieciešams sagaidīt atzinumus no iesaistītajiem komunikāciju turētājiem, ko skar konkrētais objekts. Kad nepieciešamie dokumenti tikšot saņemti, laukumu nodos ekspluatācijā. Vaivods norāda, ka tas varētu notikt vien oktobrī.

4 komentāri