“Kad pirku, teica, ka ir garantija.” Mazlietotam auto nobeidzas dzinējs, kliente pārsteigta par atteiktu garantijas remontu

Anastasija pagājušā gada rudenī no “Peugeot” markas oficiālā auto dīlera “Forum Auto” iegādājās mazlietotu “Peugeot 308” spēkratu. Šogad tam atklāja dzinēja defektu. Dzinējs nu ir jāmaina, bet sieviete ir neizpratnē, kāpēc atsaka garantijas remontu. “Peugeot” īpašniece norāda, ka, pērkot automašīnu, tā esot reklamēta kā 2017. gada izlaiduma ar trīs gadu garantiju, tomēr izrādījies, ka garantijas termiņš beidzies jau pagājušā gada vasarā.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Forum Auto

  Forum Auto

  Forum Auto atgādina, ka automašīna tika iegādāta kā lietota, kurai iegādes brīdī jau bija beigusies garantija par ko arī liecina ieraksts “automašīnas apkopes grāmatiņā”. Automašīnas īpašniece nav griezusies pie mums kā automašīnas pārdevēja ar oficiālu pieteikumu par defektu. Jebkurā gadījumā šādos gadījumos, ja īsi pēc garantijas perioda beigām iestājas kāds atbilstoši garantijai klasificējams defekts Peugeot lojāliem klientiem, tiek piedāvāta lojalitātes programma tā saucamā "Labās gribas" garantija, kuras ietvaros ražotājs sedz lielāko daļu izmaksu. Šīs automašīnas īpašniece ar motora defektu bija izvēlējusies griezties citā Peugeot pārstāvniecībā, kur arī Peugeot ražotāja rūpnīcas vārdā tika piedāvāts risinājums - Peugeot lojalitātes programmas ietvaros, sedzot 80% no remonta izmaksām, veikt motora nomaiņu uz pilnībā jaunu, lai nešaubīgi novērstu defektu un kliente bez bažām varētu turpināt baudīt braukšanas prieku!
  • Edgars

   Edgars

   Forum auto protams var atgādināt, ka auto iegādāts lietos. BEt 32 000 uzreiz pēc garantijas beigām beidzās motors. Nekad nevienam nenovēlu pie Jums nopirkt mašīnu.
 • Yupiter
 • Pavels

  Pavels

  Tādas mašīnas nav domāts lv Francija dzīvoju un redzu problēmas ar franču mašīnām. Vienīgā atšķirība ka viņi remontē viņas garantijas laikā.
 • Brodjaga

  Brodjaga

  Normāls resurss visam šīm peugeot reno mazda hujdai un kia utt,un vispār automašīnām pēc 2000.gada ir mazs resurss max 100 000 km un tolmetā ,jo remontēt vairs nav finansiāli izdevīgi. Nopērkat 1995.gada cešku audāru vai w124 mersi vai golfu 2 un brauciet līdz pensijai detaļas var nopirkt uz svara un pa lēto.
 • Artūrs Dzintars

  Artūrs Dzintars

  Kad var notikt jaunam motoram pie tāda noskrējiena?
 • Viktors

  Viktors

  Uzreiz nevarēja to brīvas gribas garantiju pielietot, lai varētu no šīs visas publicitātes izbēgt? No mana skatu punkta, arī pat ja Anastasijai nav taisnība, Forum auto tagad izskatās pēc kaut kādiem krāpniekiem un nekad tur i kāju nespertu.
 • Jana

  Jana

  Protams klienti čakarēja ar nepatiesu info, lai varētu pārdot auto ar it kā garantiju. Tipiskas Latvijas žurkas. Nezinu,kas par motoru no zelta, ja klientei tiek dāvināti 80%, bet 600€ viņai tāpat no savas kabatas jāpiemaksā.
 • Taigo

  Taigo

  Latvija..vajag paņemt oficiālu dokumentu uz kura pamata atteikts garantijas remonts.un parakstu..un te sāksies cirks ar specefektiem...to baidīsies dot..jo ,ja auto uzlaists ,teiksim.,2000.gadā ,bet uzstadīts kā 2019 gada auto,tad tas attiecas tikai u auto modela reklamu,bet ne uz garantiju..un to pardevēji labi zina.vnk bez variantiem..sniegt prasību tiesā,bet nu jau ar citu prasību..atdot visu naudu pluss kompensāciju u.t.t.uz mierligumiem neiet.Ja aut ir beigts motors,tad ir beigta visa prece!!
 • Volvists

  Volvists

  NU forši paši sev uztaisīja labu anti reklāmu es peugeot vietā šo izplatītāju atbrīvotu no pienākumu pildīšanas
 • Lietoti auto

  Lietoti auto

  Labas lietotas automašīnas, Rumbulas tirgus, esam atvērti katru dienu. Pērc un baudi un nedomā par remontiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!