“Kā var tik glupi uztaisīt?” Satiksmes drošības stabiņi Ogrē traucē iedzīvotājiem iebraukt savas privātmājas garāžā

Pērn pavasarī noslēgušies Rūpnieku ielas remontdarbi Ogrē – nomainīts ielas segums un uzstādīti satiksmes drošības stabiņi, kas vienam no iedzīvotājiem sagādā pamatīgas galvassāpes.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Helikopters Menti

  Helikopters Menti

  Ko nozīmē "tikt dzīvot tajā rajonā"? Viņš vienkārši neprot iebraukt, nesagāžot stabiņus. Taas nekad nav bijis jādara. Droši vien, par leņķi nav padomāts.
 • Oskars Lejmalnieks

  Oskars Lejmalnieks

  Vot problema.Izrauj tos mietinus ārā.Un lai visi iet d...t
 • Janka

  Janka

  Es saprotu ta,ka sunim,kad nav ko darit,tas pautus laiza. Protams slepjoties aiz tik svarigiem eiro projektiem tiek teretas pravas naudas summinas. Noteikti tas stabins izmaksa tikpat,ka divi gulosie policisti.
 • GR

  GR

  Skatoties foto nav skaidrs kurš stabiņš ir tas traucētājs. Ielas pretējā pusē? Vai varbūt šis ir viens no gadījumiem, kad vieni dara, bet otri nevar atturēties no "pozitīvajiem" komentāriem?
 • Ogre

  Ogre

  Ja jau var tikt dzīvot tajā rajonā, tad var priecāties un pievērt acis uz tiem stabiņu jautājumiem, jo tie ir sīkumi salīdzinot ar iegūto iespēju dzīvē!
 • S

  S

  Skatoties šādus sižetus, ir tāda sajūta, ka bieži tādi remontdarbi notiek, vadoties tikai pēc plāniem uz papīra, neredzot situācijas dabā, un visvairāk uz ielām un ceļiem.Vai tā ir šoreiz arī? Amatpersonas jau izrunāsies vienmēr.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!