“Kā lai es atgūstu savu automašīnu?” Taksists uztic savu auto turēšanā firmai ar lielu nodokļu parādu; VID aptur uzņēmuma darbību

Rīdzinieks Juris par taksometru vadītāju strādā jau kopš 1967. gada. Dzīvojot divos gadsimtos, piedzīvots ne mazums kritumu un kāpumu, taču nu pieredzējušais šoferis saskāries ar vēl nebijušu problēmu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Rihards

  Rihards

  R.I.P LV gramatika. Mūsdienās, laikam, jebkurš var būt ziņu redaktors.
 • Pēteris

  Pēteris

  Ko jūs cepaties? Šeit nav vairs runa par takšiem hujakšiem vai vēl kādiem locekļiem. Birokrātija un debīlisms mūsu likumdošanā. Vienkārši tautas apspiešana. Mūs neiznīcinās ne krievi ne angļi neviens cits kā pašu vadoņi. Latviešus iznīcinās valdība. Tauta nepieļausim to.
 • Arturs

  Arturs

  Un komentarus raksta cilveki kuri pasi labprat izmanto letos taksus, par tadam cenam, ka jus parvietojaties pa rigu nav iespejams nomaksat nodoklus nemaz
 • experts

  experts

  Jā, tieši tā - vienīgais, kas šitos žuļikus var ietekmēt, ir "iedarboties" uz īpašumu - automašīnu. Kāpēc mums būtu jāžēlo šis cilvēks? - viņš labi zin, ko darīja. Nodokļu parādi paši par sevi nerodas. Beidzot kaut drusku pierausies!
 • bibis

  bibis

  trakam jābūt lai sava auto teh pasē rakstītu svešas sia, kas pieder visādiem deģenerātiem....
 • bums

  bums

  Karuselim norauts stopkrāns. Redzēsim, vai šāda metode ļaus cīnīties pret nodokļu nemaksātājiem takšu biznesā. Manuprāt atradīs kādu citu ideju. Vienīgā iespēja ir tirgot licenci par mašīnu, piemēram, mēnesī valstij jānomaksā 2000€, ja nenomaksā, uzreiz darbību aptur, mašīnu pārdod izsolē, naudu ieskaita valsts budžetā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!