Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

13 komentāri

Brīvības gatves 398. nama iedzīvotāji nonākuši neapskaužamā situācijā, jo stāvlaukums pie viņu nama pēkšņi pārpildīts ar viena uzņēmuma automašīnām.

Blakus daudzstāvu namam atrodas lietotu automašīnu tirdzniecības vieta. Līdz šim iedzīvotāji savus spēkratus novietoja stāvlaukumā pie šīs tirdzniecības vietas, taču šobrīd tas ir tik pārpildīts ar automašīnām, ka vairs nav iespējams stāvlaukumam izbraukt cauri.

Andris
Daudzstāvu nama iedzīvotājs

Tur tiek nomātas, kā arī pārdotas apmēram simts automašīnas, kuras agrāk nomātas ”Lattelecom”.

Viss būtu labi, ja šīs automašīnas netiktu novietotas stāvēšanai uz koplietojama ceļa/autostāvvietā, un tā tas ir jau vairāk nekā pusgadu.

Rezultātā mājas iedzīvotājiem nav, kur novietot savas privātās automašīnas. Vai tas ir legāli?

Andra jautājumu uzdodam arī iestādei, kas galvaspilsētā rūpējas par satiksmes organizēšanu, taču iestādes atbilde noteikti neiepriecinās Andri un viņa kaimiņus.

Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Šis ielas posms atrodas ārpus ielu sarkanajām līnijā, taču departaments strādā ielu sarkano līniju robežās.

Teritorija ir privātīpašums, zīmju izvietošana ir saskaņota. Mēs nevaram ietekmēt, kā privātpersona savā teritorijā organizē satiksmi.

Iedzīvotājiem atliek meklēt alternatīvu auto novietošanas vietu.

TOP komentāri

  • Dačuks Sujeta
  • Лера Цируле
    +5 +5 0

    Лера Цируле

    Vot interesanti cilvēki, novietoja savas mašīnas privātajā teritorijā (pieļauju ka pat nejautāja) un tad kad tā teritorijā savajadzejās pašam saimniekam, sacēla brēku. Nav ko teikt. 😂😂😂😂 nekauņa teritorijas saimnieks... 😂😂😂
  • Una Adamoviča

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl