“Jā, varbūt es kādu apdraudu…” Mārupes dzīvojamajā zonā “nesas kā negudri”

Mārupieši no Gerberas ielas apkaimes, kur transportlīdzekļu kustība pakļauta dzīvojamās zonas noteikumiem, ceļ trauksmi – ik dienu viņus apdraud steidzīgi šoferi, kuri krietni pārkāpj atļauto maksimālo ātrumu. Arī “Bez Tabu” Pierīgā darbdienas rītā novēro, ka teju neviens šoferis neievēro atļauto braukšanas ātrumu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ilanta Krastiņa - Bauze

  Ilanta Krastiņa - Bauze

  Pededzes iela, krustojums Rožleju un Abavas ielas - tikpat dramatiska situācija. Pirms 2 nedēļām bija nopietna avārija. Diemžēl cilvēki nekādus secinājumus neizdara. Sodi, kontrole, ātrumvaļņi utt. ir vienīgais, kas var kaut kā iespaidot šoferus.
 • janis

  janis

  vel vairak vareja reklamas uzlikt, netaisos skatities 5 reklamas . sviests kaut kads
 • Ano

  Ano

  Varbut driz bus 1/ 10 reklamam... ???uztaisat youtube kanalu. Ta pat driz Jums visiem bus liels sevis apsmiekls atmaskosanas :D :D
 • Artūrs

  Artūrs

  Visās apdzīvotajās teritorijās vajadzētu uzstādīt vairākus guļošos policistus, tas ir effektīvāk nekā apturēt un jautāt uz cik brauca, jo visi kā viens paliek pēkšņi negudri, nezina uz cik brauca nedz arī uz cik būtu tur jābrauc, neko nezina. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!