Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

16 komentāri

Iebrauktuve, pa kuru Rīgā, Iļģuciemā, var tikt pie daudzstāvu ēkām Lidoņu ielā, ne ar ko neatšķiras no citām šādām vietām galvaspilsētā. Arī šeit autovadītāji mēdz grēkot, novietojot savus braucamos neatļautās vietās. Tad brauc Rīgas pašvaldības policisti un raksta soda kvītis. Kādā no šādām reizēm likumsargi ”izpaudušies pēc pilnas programmas”.

”Griežot iekšā mājas pagalmā, mums pretī bija policijas busiņš, kura ekipāža veica savus pienākumus. Es biju pārsteigts, kāpēc viņi ir apstājušies tieši iebrauktuvē. Divus metrus tālāk, kreisajā pusē ir autostāvvieta.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatītājs situāciju iemūžina foto un gan attēlos, gan Bez Tabu, esot klātienē, ir skaidrs, ka, ja likumsargu busiņš paliek stāvam pašā iebrauktuvē, tam garām tikt nevar ne uz vienu, ne otru pusi.

Iedzīvotāji stāv, gaida, kad varēs tikt mājās, bet policistiem ne silts, ne auksts. Mājās tikt gribētājs beidzot kāpis laukā no sava spēkrata un gājis pie policistiem lūgt, lai tie pabrauc gabaliņu uz priekšu. Likumsargi atbild:

Policisti: Nē, nevaram, mēs šeit strādājam

  • Iedzīvotājs: Saprotu, ka pildāt savus darba pienākumus, bet vai Jūs tomēr nebūtu tik laipni un nepabrauktu malā? Jūs traucējat cilvēkiem iebraukt, jo māju tur ir daudz un satiksme ir diezgan intensīva.
  • Policisti: Cienītais netraucējiet. Mēs savas tiesības un pienākumus zinām. Ja mums šeit vajag, tad mēs šeit stāvēsim!

RPP pārstāvis Toms Sadovskis atzīst, ka situācija ”nav smuka”. Likums policistiem neaizliedz ar ieslēgtām bākugunīm stāvēt krustojumos, iebrauktuvēs, bet, ja blakus ir vieta, kur apstāties un tādējādi netiek traucēta citu satiksmes dalībnieku pārvietošanās, tad likumsargu spēkrats jānovieto tur.

”Šis konkrētais gadījums jau ir pārrunāts ar konkrētajiem darbiniekiem, un mēs (Rīgas pašvaldības policija) plānojam arī visiem pārējiem darbiniekiem atgādināt, ka iespēju robežās ir jādara viss, lai citiem galvaspilsētas iedzīvotājiem neradītu neērtības.”

Kā tautā saka – atkārtošana zināšanu māte.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl