“Izskatās pat 40–50 cm! Kāds iebāzis kabatā?” Autovadītājs novēro, ka Vidzemes šosejas jaunais segums vietām ir krietni zemāks!

“Bez Tabu” ziņo autovadītājs, kurš novērojis, ka Vidzemes šosejas jaunais segums vietām ir krietni zemāks nekā pirms remontdarbu uzsākšanas. “No Valmieras puses uzbraucot uz jau šosejas divām joslām virzienā uz Rīgu, konkrētāk pie Sēnītes, aiz tiltiem, ļoti interesants skats ir novērojams. Vecais seguma pamats ir bijis krietni augstāks nekā tas, kas šobrīd jau ir sagatavots, un jau uzlieta asfalta kārta virsū. Nu es teiktu, ka vietām izskatās 40–50 cm. Vai atkal nav gadījums, ka kāds kaut ko atkal ir iebāzis savā kabatā, bet uz ceļu rēķina?”

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Zigis

  Zigis

  Zog jau tie kas piedalās tajos konkursos. Vinnee konkursu pa 200k un tad atrod apaksnieku kuram iedod 100k un lai taisa kā grib. Protams apaksnieks veel kko iebāž kabatā un tad nu lūk rezultāts. Manuprāt vaadzētu darīt tā,kurš vinnee konkursu tas arī pats ar savu firmu būvē. Jo lielākajai daļai to firmu nemaz nav.
 • Pivis

  Pivis

  Valmiera - Rūjiena uzliets viens gabals jauns. Nezinu kādā pālī tas ir darīts, bet braucot tāda sajūta kā amerikāņu kalniņos un nelīdzens.
 • Ieva

  Ieva

  Braucu pa šo ceļu diezgan bieži. Un jā,vietam tas ir zremāks nekā bija pirms tam. Bet vietām arī ir uzbērts, pacelts ceļš. Vispār nesaprotu kur tracis.
 • Jurka

  Jurka

  ...interesanti, ka tiltiņus tagad veido, kā visai ievērojamus „tramplīnus”😏🤔 Tā tas ir Līgatnē pār dzelzceļu, tā- uz Limbažu- Raganas ceļa un vēl šur tur... 😏🤔 Nez', kā tas uzlabo kustības drošību...?😏
  • Andzhy

   Andzhy

   Uz tramplīna šoferis pamostās un paliek možs, lai turpinātu droši pārvietoties tālāk! 😅👍
 • Skatitajs

  Skatitajs

  2 minutes reklamu kas neraustas un tad 3 minisu sizets kas raustas :(
 • Sprīdītis ar lāpstu

  Sprīdītis ar lāpstu

  ...tad sekos Murjāņu tilta pacelšana, lai līmeņotu ceļa profilus?
  Liepājas ceļā tieši paugurus paaugstināja...Jocīgi!🤔
 • Juris Apse
  • Labs

   Labs

   Nu, bet protams, mums tak valstī viss ir kārtībā, neviens neko nezog 😁😁😁. Ļoti pareizi, visiem vajag zvanīt, jau kaut kas liekas, ka nav kārtībā, tad varbūt beidzot arī būs OK!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!