Izmantojot “Bolt” lietotni, Ventspilī uzdarbojas nelegālie taksisti; brauc bez licencēm un reģistrācijas

Raidījuma “Bez Tabu” filmēšanas komandu Ventspilī sagaida vairāki taksometru vadītāji, kurus vieno ne tikai izvēlētais maizes pelnīšanas veids, bet arī liela problēma. Pilsētā uzradušies vairāki viltus taksisti, kuri, izmantojot “Bolt” lietotni, noceļ klientus legālajiem taksometru vadītājiem.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Inga Plaude

  Inga Plaude

  Nesen braucu ar Bolt. Brauciens bija īss, uz skaitītāja rādīja 2, 01# bet vadītājs nekaunīgi prasīja samaksāt 2, 50. Skaitītājs vienkārši skrēja . Nav jau runa par tiem 0.5 centiem, kuri pietrūka vadītājam# bet par nekorektu attieksmi (Rīga)
 • Džeks

  Džeks

  Varat ATD pārbaudīt pašus, tipa "legālos" taxi! Vienai daļai pašiem nav licences! Taisnības cīnītaji atradušies!
 • aha

  aha

  Konkurenci? VIDs varētu 1x nedēļā pavizināties ar jums, iemācītu atri čekus izsist. Domā ja es vafelē braukaju ar jums, man smadzenes atsledzas PILNĪBĀ ? :)
 • Ne

  Ne

  Es ar savu auto braucu kur gribu un vedu tos, kurus gribu, kāda vel reģistrācija?
 • Laura

  Laura

  Ok, piekrītu, ka Bolt taksistiem nepieciešams sakārtot savus papīrus. Taču iesmēju par "legālajiem" taksometru šoferiem. Kāpēc viņi nepieminēja to, ka paši brauc un nereģistrē savus braucienus? Kad vēl nebija šie Bolt takši pieejami Ventspilī, tad nācās izmantot ventspilnieku firmu taksometrus. Ziniet, nekad nebiju redzējusi, ka kāds skaitītājs būtu ieslēgts. Čeks? Kas tas tāds vispār? :D Cenas izdomā no zila gaisa. Kad draugs jautāja, kāpēc tāda cena, viņam atbildēja, ka zinot visus maršrutus un izcenojumus. Par pakalpojumu prasa tiešām kosmiskas summas. Ventspils pēc izmēriem maza, bet cenas prasa, it kā Rīgā kādā sestdienas pieprasītākajā nakts stundā pēc ballēšanās gribētu nokļūt uz citu Rīga galu. Smieklīgi...
 • Ivo

  Ivo

  Šis labs. Nesen viena ministrija lielījās, ka ir sakārtots taksometru bizness 😂
  Btw, bolt pārstāvis reāli irš acīs skatīdamies. No ~6000 baltajiem numuriem, kuri reģistrēti boltā, licences esot mazāk kā 200.
 • Kaspars

  Kaspars

  Situācija ir kritiska visā valstī, Jelgavā ir 100 taksometru, bet legāli izņemto kartiņu apjoms nesasniedz pat 20!
  Dome rausta plecus.
  Tie kas strādā legāli, visiem ir piedraudēts ar bloķēšanu programmā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!