“Ir atļauja novietot auto, bet policija mani sodīja!” Liepājnieci pārsteidz stāvvietu “kariņš” un policijas sods

Liepājnieci Vendiju pārsteidz pašvaldības policijas piemērotais naudas sods 40 eiro apmērā par auto novietošanu neatļautā vietā. Sieviete uzrāda apsaimniekotāja izsniegtu atļauju, kas, kā viņai šķita, ļauj novietot automašīnu konkrētajā teritorijā pie mājas, kurā dzīvo.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Kakenmachens

  Kakenmachens

  LATVIETELIS IZMAKŠĶERĒ ZELTA ZIVTIŅU. Zivtiņa saka: "Tev 1 vēlēšanās, bet ir āķis. Kaimiņam ā vēlēšanās piepildīsies 2reiz!"
  Latvietelis ilgi domā.
  Beigās priecīgs nokaucās: "Es gribu lai man nosprāgst 1 govs!"
  Vot jums latvāneļu mentalitāte!
 • Šķēdes 7 iemītnieks

  Šķēdes 7 iemītnieks

  Vispirms ir jāiet uz mājas sapulcem, tad visu zinās.
  Arī Šķēdes 7 ir izdalītas 60 atļaujas, bet reālās stāvietas ir 26, tas ka lielākajai daļai tur nav mašīnas ir cits jautājums! Paši jau uztaisīja jezgu, maksāt neko negrib, bet atļaujas lūdzu visiem...un tad brīnās, kad bardaks.
 • ....

  ....

  Es pati arī esmu Šķēdes ielas 5 nama iedzīvotāja.Mājas sapulcēs skaidri tika teikts kam kura teritorija pieder, ka tā nebūs kopīga stāvvieta.. Sapulcēs daudz ko var uzzināt un noskaidrot sev nesaprotamas lietas, protams, ja vien uz tām ATNĀK. :)
 • Mjā

  Mjā

  Kāpēc TV3 tik ļoti veicina divvalodību?! Sižetā par Liepājas auto stāvvietu atkal kādas mājas pārvaldnieks ir svarīgāks par jebkuru, jo drīkst runāt krievu valodā, kamēr TV3 korespondents arī runā krievu valodā...raidījumam latviešu valodā!!!
  Vai tiešām nevar vai nu dublēt šī tekstu krievu valodā vai arī tomēr lūgt izteikties latviski, kaut vai uzaicinot citu pārstāvi. Kaut kāds murgs- krievi latviešu raidījumos runā krieviski, savukārt, latvieši krievu raidījumos arī runā krieviski!!! Un tas skaitās normāli un pareizi? Latvieši, sāciet taču domāt! Jūs gribat atgriezt padomju laikus un to laiku rusifikāciju?!
  • Pežvigvams

   Pežvigvams

   Tu debīlā kuņas izmetne! KRIEVI NĀK! Ei atsūkā aizsardzības ministram!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!