Iedzīvotājus satrauc tanku kolonnu parādīšanās uz šosejām!

7 komentāri
Iedzīvotājus satrauc tanku kolonnu parādīšanās uz šosejām!
Foto: LETA

Atvaļinājumu sezona rit pilnā sparā, un arī skatītāju jautājumi raidījumam Bez Tabu saistībā ar šo tematiku tikai aug.

Lūk, raidījums saņēmis skatītājas Baibas vēstuli, kura kopā ar ģimeni bija devusies atvaļinājuma braucienā pa Igauniju, ar domu paviesoties arī Somijā un Zviedrijā, taču brīvdienu sajūtu pamatīgi pabojājis kāds incidents kaimiņvalstī. Tātad viņa raksta:

Labdien! Ceļā uz prāmi Tallinā mūs pārsteidza militārā NATO spēku kolonna, kas pilnībā paralizēja satiksmi uz vienas no galvenajām Igaunijas šosejām. Tas bija neciešami un nervus kutinoši, bez manevra iespējām kolonnu apbraukt vai izvēlēties citu ceļu. Bijām spiesti labu lauku vilkties tai pakaļ ar ātrumu 40 km/h. Drīz vien šoseja pārvērtās par nepārredzamu lēni kustošu automašīnu rindu. Pagūšana un prāmi tika apdraudēta. Man rodas jautājums, kurš kompensētu radušos zaudējumus, ja mēs patiešām būtu to nokavējuši? Līdzīga situācija var rasties, arī steidzoties uz lidostu un vēl daudzos citos gadījumos. Vai par šādu apjomīgu militārās tehnikas pārvietošanu laikus nav jābrīdina? Vai kaut kur šāda informācija ir pieejama? Cieņā – Baiba!

Piekritīsiet, diezgan stulba situācija! Ja nezini, tad, visticamāk, nokavē visu, ko vien vari nokavēt! Ceļojums izjaukts, prieki beigušies. Vai ir kāds veids, kā uzzināt par šādu kolonu braucienu, lai saplānoto atpūtu nebūtu jāpārtrauc!?

Video