Iedzīvotāji protestē pret ”KPV LV” pamesto automašīnu

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

27 komentāri

Rīgas centrā daudzdzīvokļu namu kvartālā kopš oktobra stāv pamests liela izmēra spēkrats, kas aplīmēts ar partijas ”KPV LV” saukļiem un līderu attēliem. Iedzīvotājiem šis pamestais spēkrats rada neērtības.

Spēkrats pamests Rīgas centrā, Tomsonu ielā netālu no ”Arēnas Rīgas”, vietā, kur atrodas daudzi daudzdzīvokļu nami un kur jebkura stāvvieta nama iedzīvotājiem ir svarīga. Automašīnas salonā joprojām redzami dažādi aģitācijas materiāli. Turpat pie spēkrata sastaptie iedzīvotāji neslēpj savu sašutumu par novārtā atstāto automašīnu.

Tehniskā apskate automašīnai ir derīga līdz nākamā gada vasarai. Kā norāda iedzīvotāji, spēkrats šajā vietā stāv nekustināts jau aptuveni divus mēnešus.

Ģirts
DZĪVO BLAKUS NAMĀ

Domāju, ka tā ir nekaunīga maniere šādi novietot busiņu. Cik zinu, ir jau uzlikta viena dzeltenā kvīts. Esmu par 99% pārliecināts, ka īpašnieks nedzīvo šajā mājā.

”Bez Tabu” dodas uz Vecrīgu, kur ierīkotas partijas ”KVP LV” Saeimas frakcijas telpas. Sastaptais Aldis Gobzems, kura seja arī redzama uz busiņa, norāda, ka par šādiem jautājumiem partijā nav atbildīgs. ”Ar šo automašīnu braukāja Romāns Justs, mūsu partijas biedrs, bet tā nav partijai piederoša automašīna.”

Partijas valdes loceklis Atis Zakatistovs sola šo jautājumu risināt partijas valdes sēdē, kas norisināsies 26. novembrī.

Raidījuma ”Bez Tabu” filmēšanas komandai nejauši izdodas sastapt vīrieti, kura uzņēmumam pieder pamestais spēkrats. Izrādās, automašīna novietota blakus vīrieša uzņēmuma topošajām biroja telpām. Šobrīd spēkrats tiek izmantots kā noliktava. ”Mums līdz decembra beigām automašīna jāpārvieto, tas ir policijas rīkojums,” stāsta uzņēmuma pārstāvis Juris Švāns.

Īpašnieks noliedz, ka viņam ir kāda saistība ar partiju. Spēkrata iznomāšana bija vienīgi biznesa darījums, un viņš neatceroties, cik eiro saņēmis par automašīnas nomu. 1978. gada busiņš esot tāds vienīgais visā Baltijā.

Foto

27 komentāri