Iecavas motociklists dzen pēdas brūnai “Volkswagen Passat” automašīnai! Vari palīdzēt?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

1 komentārs

Iecavas iedzīvotājam Ihtiandram motociklu sezona iesākās cerīgi, taču prieki bija vien līdz Jāņiem.

Kopš pēcjāņu dienā cietis ceļu satiksmes negadījumā, par braukšanu ar motociklu jāizmirst, līdz policija noskaidros notikušā apstākļus un būs zināms, kurš un vai apmaksās viņa dzelzs rumakam radušos zaudējumus.

Motocikls bojāts, kad svētdien divos dienā braucis Iecavā pa Rīgas ielu. Pretī braucošā automašīna veikusi kreiso pagriezienu un nav devusi ceļu taisni braucošajam viņa motociklam. Izvairoties no sadursmes, Ihtiandrs nokritis. Bojāts ne tikai motocikls, bet arī pats guvis sasitumus. Automašīna no notikuma vietas aizbraukusi.

Ja būtu zināms autovadītājs un ja viņš nenoliegtu savu vainu, Ihtiandrs varētu saņemt atlīdzību no viņa apdrošinātāja.

Paguvis iegaumēt automašīnas numuru, brūno krāsu un to, ka tas bijis “Vokswagen Passat” markas spēkrats. Kamēr policija lietu izskata un skaidro negadījuma apstākļus, motociklists un arī paši kārtībsargi lūdz atsaukties ikvienu, kas 25. jūnijā divos un desmit minūtēs dienā pārvietojās pa Rīgas ielu Iecavā un redzēja notikušo. Lūdz ziņot raidījumam Bez Tabu vai Valsts policijai.

Starp citu, ja automašīnas vadītājs atstāj ceļu satiksmes negadījuma vietu, sods ir no 70 līdz 700 eiro un uz laiku var tikt atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Foto