“Gandrīz “iegrābos” par vairākiem simtiem!” CSDD apskatē nepamatoti izbrāķē auto gāzes balonu

Valters ir viens no daudziem desmitiem tūkstošiem transportlīdzekļu vadītāju, kurš pārvietojas ar spēkratu, kam uzstādīta gāzes iekārta. Vīrietis nesen viesojies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) tehniskās apskates stacijā, kur nepamatoti izbrāķēts viņa spēkrata gāzes iekārtas balons. Autovadītājs vēlas brīdināt arī citus šoferus, lai kāds nepamatoti neiztērē naudu jauna balona iegādei.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Antons

  Antons

  Par madonas csdd vispār nerunāsim.strādā pārgudri un nekam nederīgi cilvēki. Tikai pa gabalu no turienes
 • Janka

  Janka

  CSDD būtu jāizvērtē sūdzību daudzums par attiecīgo darbinieku Ogres stacīja
 • Ai ai

  Ai ai

  Daži no komentētājiem vēl nav izgulējuši sociālisma pağiras.
 • Mjā

  Mjā

  Autor!!! Tev ar gramatiku viss ok????
  Trijiem divniekiem...tagad laikam ar 6 klašu izglītību laiž tekstus drukāt
 • ES komentars,ar zemām tehniskajām zināšanam

  ES komentars,ar zemām tehniskajām zināšanam

  Aizlieg gāzi 😂 tīrākā no degvielām,ar izmešiem tuvu 0.
  Gazes iekartas ari tika uzstaditas orginali rupnīcā Ford modeliem.Ja auto gazes iekartas tiek koptas,nekas nesmird,cilvekam no pakalas vairak gazes iznāk 🤣🤣🤣 riski ar gazes balonu vai degvielas baku ir lidzigi,gazes balons ir izturigaks par degvielas baku triecienos,nereti pec avārijām ja cilveks ir iesprostots,degvielas nopludes del sadeg dzivi.
 • Ieva

  Ieva

  Šodien Jelgavā ar ko līdzīgu saskārāmies pie numuru salīdzināšanas.Auto 2011.g ar 8.ficilām sēdvietām.Auto no Dānijas un tur nav uzrādīt,cik sēdvietas,tas idiots numuru salīdzinātājs tiešā vārda nozīmē mūs izdrāza un kādu 1.5.st.Apzvanīja pārdevējs visas iespējamās vietas un Rīga lika iet un skatīties vēlreiz,jo auto pārdevējs jau bija tuvu,lai pa muti sadotu.Tur idiots var saprast,ka auto aprīkojums orģināls.Iedomājies ko piedāvāja Jelgava,lai brauc mājās,liek priekšā finieri un atstāj 5.sēdvietas,tas viņu prāt nebūtu pārbūve.VISPĀR PRĀTAM NEAPTVERAMI,KĀDI IDIOTI TUR STRĀDĀ!!!
 • Ekspertiņi

  Ekspertiņi

  Vismaz kā minimums vajadzētu to balonu pēc desmit gadiem izvilkt ārā un palūkoties kāds tā nu viņš izskatās no apakšas.Jo gāzes balons mēdz svīst,norasot no ārpuses.Pievienojiet sliktu ventilāciju lūk jums agresīva vide.Vismaz 15 procentu balonu ir sarūsējuši tieši no apakšas. CSDD pareizi vissu dara.
 • Upss
 • Pf
 • Es

  Es

  pareizi, nav ko braucam kamēr tā būda pati uzies gaisā... vispār šo visu lpg būtu nepieciešamas aizliegt... smirdina tik gaisu, akcīzi maksā mazāk kā citi , kur ir garantija ka tie kaktu kantori visu uzstādījuši pareizi, kas notiek ja kāds ieliek pakaļā uzreiz booom

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!