Lai gan Tīnūžu-Kokneses ceļš ir viens no jaunākajiem un tā segums viens no labākajiem, Valsts policijas galveno ceļu policistu un citus ekspertus uztrauc pieaugošā melnā avāriju un traģēdiju statistika uz tā. Eksperti norāda uz nopietnām nebūšanām.

Atpakaļ uz rakstu

88 komentāri

 • Cits

  Cits

  eiropas mode ,šaura brauktuve ,dziļi grāvji ,žogs gar brauktuvi ,vienkārši x momentā nav kur palikt ,tikai nosisties ,kurš noziedznieks projektē šos ceļus .
 • Rudolfs Osmanis

  Rudolfs Osmanis

  Ideālākā šoseja Latvijā - līkumi labi pārredzami laicīgi uz priekšu. Apdzīt nav nekādu problēmu. Viens no iemesliem avārijas situācijām varētu būt autovadītāju stulbums kā arī neizlēmība. Otrajos Ziemassvētkos tur braucu - lieliski un viens pats, ap 30 km panācu 4 auto grupiņu, kas izveidojusi sastrēgumu uz tukšas šosejas!!! 4 auto apdzīt ir krietni sarežģītāk, kā vienu. Kad nu biju apdzinis, tad 2. auto vadītājs/a pamodās un arī beidzot izdomāja pārtraukt veidot sastrēgumu. Iemesls avārijām varētu būt šī mākslīgā sastrēgumu radīšana un neapdzīšana.
 • Andris Krasevskis

  Andris Krasevskis

  Nu labi, bet tāpēc nevajag citēt ezotēriķus. Ezotērika vispār Kremļa dumības.
 • Atis Steinbergs

  Atis Steinbergs

  Pirmais taisnais ceļš rajonā. Dabiskā atlase. Paies laiks, kamēr neprasmīgākie nositīsies, un tad upuru skaits strauji samazināsies.
 • Janis Sipkovs
 • Kaspars Omuls

  Kaspars Omuls

  Salīdzinot ar veco Daugavpils šoseju, labs ceļš, viegli apdzīt... par nobraucamo apmali - droši vien jums taisnība. Par barjerām - man liekas, ka lielākajā daļā ceļa nobraucot nost, klāt nāktu 5-7 m kritiens. Es nesaprotu, kāpēc tiek teikts, ka nevar redzēt pretimbraucošos. Ja salīdzina ar veco Daugavpils šoseju, pat ļoti var, jo ceļš ir relatīvi taisns un tajā nav ieplaku
  • Pēteris Paikens

   Pēteris Paikens

   Tur ir ļoti atšķirīgi pa posmiem. Piemēram, posms starp Tīnūžiem un Ķeguma/Suntažu pagriezienu ir visblīvāk "apdzīvotais", tādēļ tur ir vislielākā vēlme/vajadzība apdzīt, taču tur īsti nevar *droši* apdzīt, tur ir tieši tik līkumots lai varētu nedaudz redzēt uz priekšu bet ne tik tālu lai būtu pietiekami drošai apdzīšanai, ka būtu garantija ka ja tur aiz līkuma kādu ieraugi, tad varēsi droši pabeigt manevru. Ir viena vieta, kur šķiet, ka var, bet tā uzreiz izbeidzas asā pagriezienā, no kura parādās pretimbrauciešie. Tālāk prom no Rīgas ir labāk, bet sitas citur; bet tajā posmā sanāk regulāri braukt un tur praktiski vienmēr ir acīmredzams, ka visiem ir izvēle vai nu visiem braukt rindiņā aiz 85 km/h fūres vai arī mēģināt apdzīt arī vietā, kur to droši izdarīt līdz garam nesanāk; attiecīgi praktiski katru reizi gadās redzēt manevrus, kur kāds tev pretī vai tavā joslā izvēlas noriskēt un apdzīt tā, ka pretimbraucošajam gadās maukt pa bremzēm lai abi izdzīvotu.
  • Aivis Gailitis

   Aivis Gailitis

   Pēteris Paikens nav tik traki- apdzīt sanāca ik pa laikam, bet likt pretimbraucošajam pa bremzēm spiest- ne reizi.
   Bet piekrītu, ka nav gluži pārredzamākā šoseja. + nav skaidrs īstermiņa skatījums par neizbūvēto papildus vismaz pusjoslu katrā virzienā (kā Saulkrastu šosejai)
 • Arnis Liepiņš

  Arnis Liepiņš

  Pēc iebrauktajām sliedēm jau var redzēt, ka noteikums 'turēties pēc iespējas tuvāk brauktuves labajai malai" te nedarbojas, tāpēc apdzīšanas manevrs jāveic pilnībā iebraucot pretējā joslā, kaut gan brauktuve ir platāka kā Valdemāra iela Rīgā.
 • Zirgs

  Zirgs

  varbūt CP varētu kaut kur publicēt statistiku, cik avāriju noticis ātruma pārsniegšanas dēļ, cik lohu-apdzinēju dēļ pārkāpumu dēļ. tad būtu skaidrs, vai pie vainas ceļš, vai tomēr nejēgas braucēji. Vācijā vecs pensis var braukt kaut vai uz 60, tādēļ nopakaļus braucējs netaisīs bīstamus manevrus, bet sagaidīs drošu situāciju un tikai tad apdzīs.
 • Grinalds Geks

  Grinalds Geks

  Ne ar ceļu Nav viss kārtībā tam trūkst normālas nobraucamas apmales kā tas ir Tallinas šosejai. Šim ceļam vietām ir tā ka ja tikko ar vienu riteni pārbrauc baltajai līnijai tā uzreiz ir grāvis 20 cm dziļš un mīksta smilts. Šim ceļam vajadzēja būt 4 joslas lai būtu iespējams normāli fures apdzīt!..
  • Roman Mort Saw
  • Grinalds Geks

   Grinalds Geks

   Uz šī ceļa ir sarežģīti apdzīt furi kas velkas uz 80..
  • Roman Mort Saw

   Roman Mort Saw

   Nu nestāsti pautus,dien dienā braukāju pa to ceļu.cilvēki reizēm tik debīli apdzen ka vemt gribas.
 • Agnese Gailuma

  Agnese Gailuma

  Nu ko tur var zīlēt, tas ceļš ir VIENMUĻŠ un pa vienai joslai katrā virzienā,visa problēmas sakne. Šis posms ir VISGARLAICĪGĀKAIS pa kādu LV man ir nācies braukt. Tā pati nemainīgā, vienmuļā ainava, ar pāris nobrauktuvēm ik pēc noteiktiem km, cilvēkam vnk zūd uzmanība, braucot pa taisnu, vienmuļu ceļu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!