”Esmu iztērējusi 1500 eiro, bet līdz braukšanas eksāmenam neesmu tikusi!” Topošā autovadītāja atklāj apmācību ēnas pusi

Sabīne autovadītāja apliecību tīko kopš 2016. gada. Toreiz veiksmīgi nokārtoja teorētisko pārbaudījumu un nu beidzot saņēmusies nokārtot arī braukšanas pārbaudījumu.

Atpakaļ uz rakstu

75 komentāri

 • Struktors

  Struktors

  Instruktoriem samaksu skaidra naudā aizliegt saņemt, uzreiz visas lapiņas pildīsies.
  Kaut kādam urlam ir vienkārši palamāties uz no stūres sabijušos sievieti, un uzreiz PVN+IIN+SN kabatā...
 • Tauta

  Tauta

  Pilnīgi nepieņemami šķiet vispār situācija, ka ir kaut kādas obligātas reizes kas ir jānobrauc! Citam vajag vairāk, citam mazāk. Braukšanai ar instruktoru ir jābūt kā pakalpojumam kuru pircējs izvēlas un pats nosaka kad viņam pietiks un kad būs gatavs doties uz CSDD kārtot eksāmenu. A tagad nesanāk tā ka katrs pats savas laimes kalējs, jo tavu likteni nosaka instruktors pēc savas apetītes. Kad tu dodies uz privātstundām pie matemātikas skolotājas viņa taču nesaka ka tagad tu pie manis nāksi kamēr es pateikšu kad vari vairs nenākt. Tu ej un mācies to ko tu vēlies.
  Kāpēc man būtu jātērē savs braukšanas laiks un jāklausās standarta lekcija par to kur mašīnā atrodas spogulis, kādā situācijā to lietot, kā krēslu pabīdīt un tamlīdzīgas lietas, ja es to jau zinu.
 • .

  .

  Man vispār nebija nekādas kartiņas. Beigās gāju uz eksāmenu un viss.
 • Jaukā

  Jaukā

  Es teikšu tā. Ja nemāki braukt tad arī nauda nepalīdzēs. Teorija ir viens bet braukšana kas cits.
 • Jup

  Jup

  Instruktoriem ir tāda tendence - nākamreiz sarakstīšu,oi man jāskrien vai vēl kāds attaisnojums. Un lielākā daļa,kas jau gadiem strādā par braukšanas instruktoriem izmanto to,ka students ir uztraucies vai kautrējas. Citi vispār mēģina "sagrābties" studentus lai vairāk naudas nopelnītu un beigu beigās paši atceļ nodarbības jo visiem nav laika....un tā arī visa mācīšanās velkas garumā. Gan laika ziņā,gan naudas ziņā.
 • Andis Slaitas

  Andis Slaitas

  Mācījos pie Jura gan teoriju, gan braukšanu. Noliku abas ar pirmo reizi.
 • Ez

  Ez

  Ko tad viņa pati nepaprasa,lai pēc braukšanas ieraksta nodarbību?un sanāk,ka viņa vairāk kā pus gadu brauca un nepamanīja,ka kartiņā nekas nav ierakstīts?🤣Tas izklausās nedaudz ,,blondi"🤣un tas,ka maina tos instruktorus un autoskolas, arī to tiesību nolikšanu noteikti nepaātrina....jo katram savs stils. Daudzi mani draugi ar šo ir iekrituši.Pati es arī šogad noliku tiesības apmēram pus gada laikā,gāju vienā autoskolā,pie viena instruktora galvenokārt.Pretenzijas necēlu un nevienu nelamāju pat tad,kad biju jau ,,novesta" vairākkārt nespējot nolikt csdd braukšanu.Jo tā paanalizējot-pati jau vien biju vainīga.Es domāju,ka tai dāmītei arī pašai uz sevi būtu pirmkārt jāpaskatās un tad jāskrien uz ,,Bez tabu"🤣
 • Alise

  Alise

  Nu es ari nesaprotu, ka var iet uz stundam, ja tev neparaksta neko. Daudz jau ari tas muldesanas no studentiem. Daudzi atnak un tik skaita cik tad obligatas stundas vajadzigas un kad tad vajadzes iet uz eksamenu. Bet instruktoram jau ari krit tas reitings, ja kads gudrinieks tur megina 6x to visu kartot bet nenokarto. Saprotams ka visiem ir svariga nauda un ta, bet tomer ja esi sanemies kartot tas tiesibas, tad varbut ir verts iemacities, nevis tik atrak un naskak. Kad macijos braukt, mes braucam pa diviem cilvekiem masina. Kad es izbraucu savu laiku, sedeju, skatijos un klausijos ka apmaca otru cilveku, centos atcereties visadas vietas, lai pasai ir vieglak. Man uzreiz instruktors to piemetinaja, stastot, ka tagad jauniesi izbrauc savu laiku un tad aizmugures sedekli tik sava telefona urbjas un viss, vairs nekas neinterese. Es nomainiju instruktoru ari, jo tas cilveks mani iedzina parak liela stresa. Teiksu, ka mums tiesam "nesaskaneja", toties otrs mani noveda lidz gala eksamenam, kuru nokartoju ar pirmo reizi.
 • Kristaps

  Kristaps

  Tikko nokārtoju tiesības caur "Centra Autoskola" un instruktoru arī izvēlējos autoskolai piesaistīto. Nebija vispār nekādu papildus izmaksu un jeb kādu problēmu. Iesaku visiem jaunajiem šoferiem.
  P.S.
  Cenas ziņā iekļāvos 450Eur ar visām braukšanām un eksāmeniem😉
 • buks

  buks

  Tas ir tas pats kas ar mediķiem ja kukuli neiedosi tad viņš tāpat to paņems likdams jums braukt vēl un vēl un vēl un .........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!