Dzērusi ceļu policista dzīvesbiedre Jelgavā sasit trīs auto; likumsargs avārijas brīdī sēž pasažiera krēslā

Dienu pirms patriotiskajiem svētkiem jeb Lāčplēša dienas Jelgavā notiek smags ceļu satiksmes negadījums. Pulksten divos naktī pa Rūpniecības ielu traucas tumšas krāsas “Audi”, izraisa frontālu sadursmi ar pretimbraucošo auto un aizķer vēl vienu transportlīdzekli. Drīz vien atklājas, ka avāriju izraisījusi sieviete, kura, izrādās, ir ceļu policista dzīvesbiedre. Turklāt pie policistam piederošās automašīnas stūres dāma sēdās pamatīgā žvingulī.

Atpakaļ uz rakstu

28 komentāri

 • Jelgava

  Jelgava

  Izleca 2 menti un aizlaidas krumos . Kas tur bija visi redzeja. """Celju policisti""" pilnas bikses ar sudiem
 • Toms
 • Kaimiņš

  Kaimiņš

  Rokā roku mazgā, Jelgavā tas ir normāli, policisti uzvedās kā pasaules nabas
 • Gita

  Gita

  Prorams,ka pats policis brauca ka sudys savarija ka mislus aizmuka savu sievu par vainigu pataisija..Tada ir policu etika...bys karma agri vai vel...gan jau viss naks gaisma,ka dzivis talak ar netiru sirdsapzinu..veceni savy meslos iedzit..
 • Guntis

  Guntis

  Tieši tā - nekas nebūs! Un Ventspilī par negadijumu ar trafarētu policijas auto pie sarkanās gaismas smags negadijums, un vēl rodas jautājums vai policisti tiks sodīti?
 • Valfrīds

  Valfrīds

  Vienkārši drausmas! Tas viss tiek uztaisīts tik nezināms un slēpts! Kas pie velna notiek? Vai tiešām drīkst spēlēties ar cilveku veselibu un drosību?? Idioti ne policisti! Tādiem var uzticēties??
 • Dullais janka
 • .....,

  .....,

  Jebkura ekspertīze vien no bildēm var pateikt ka ātrums nebija ne tuvu 50km/h. Disks vienkārši nolauzts, sadalījies daļās un var redzēt bildēs ka ari pratis nomontēties!
 • Baiba

  Baiba

  1. Citējotāts no raksta: "Vainu viņa atzīst, taču uzsver, ka līdzās esošais policists pat neesot nojautis par šofera reibuma stāvokli."
  Man tika mācīts, "ja lieto alkoholu pie stūres nesēdies kā minimums 24 stundas, nav ko rēķināt, "cik drīkstu izdzert lai iekļautos atļautajās promilēs" vai, "ja izdzēru 3 glāzītes pēc, piem., 5 stundām varēšu braukt."
  Neticu, ka policists vispār nezināja, ka šofere alkoholu ir lietojusi tajā vakarā.
  2. Derētu zināt un izlasīt komentētājiem un vietnes uzturētājiem ka pašiem nesanāk krimināltiesa vai civiltiesa, it sevišķi @vitalii "Robežšķirtne – aicinājums uz vardarbību"
  https://lvportals.lv/skaidrojumi/276908-goda-aizskarsana-un-neslavas-celsana-2016
  Raksts ir 2016 gada, bet likums noteikti nav diži mainījies.
 • Andris Kārkliņš
  +10 +10 0

  Andris Kārkliņš

  Gan jau pats sēne bij pie stures,ments uz sutkām tiktu putnu aiz olām pakārtu.
  Ja kādam ir video no avārijas,var labu piķi no mentiem dabūt.
  Sandi Ģirģen,vai šī lieta nav jums apkaunojums?Vai šo lietu nav jāizmeklē IDB?
  Sēni no Bauskas VP izmeta,Putns paņēma,Putnam prāta nav pat kā bērnudārzniekam,parastais šesķorka,kā Vanagam bija 6tais,tā palika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!