“Dzer bārā, nevis pie stūres!” Madonas puses pagastvecim divas promiles; dzer un brauc ne pirmoreiz

Madonas novada Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks jau kārtējo reizi pieķerts braucam alkohola reibumā un jau atkal zaudēs vadītāja apliecību. Šoreiz likumsargi viņa izelpā konstatējuši divas promiles alkohola reibuma pēc tam, kad viņš, braucot pa lielceļu reibumā, ietriecās sabiedriskajā autobusā. Simtnieks atzīstas, ka pirms sēšanās pie stūres iedzēris “simts gramu” stiprā alkohola, bet pēc avārijas, gaidot ierodamies policiju, turpinājis malkot vēl stiprāku grādīgo.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Vietējais

  Vietējais

  Andrim jau sen bija laiks pamest šo amatu. Esmu vietējais iedzīvotājs, saskarē ar Simtnieka kungu vienmēr esmu saņēmis tikai solījumus, - būs pats personīgi izdarīšu utt. Un tas attiecas pilnīgi uz visu sākot no ceļiem līdz pat elementārākajām lietām. Pat darbā Simtnieka kungu varēja labākajā gadījumā satikt dienas otrajā pusē. Bieži braucu gar viņa māju Madonā ap plkst. 10.00 pat 11.00 pašvaldības auto stāv, pie mājas un uz darbu vadītājs galīgi nesteidzas. Alkohola reibumā viņš arī ir manīts gana bieži un vienmēr ir iekāpis mašīnā un stūrējis mājās. Tādēļ tiem visiem salvinātājiem būtu mazliet jāpadomā , kurš visus darbus līdz šim viņa vietā ir darījis, jo bez darbiniekiem Simtnieka kungs būtu nulle.
 • Pašvaldības nodokļu maksātājs

  Pašvaldības nodokļu maksātājs

  Man kauns par visiem, komentāru autoriem, kas izteikuši atzinīgus vārdus šī indivīda slavināšanai vai aizstāvēšanai. Lai arī personīgi nepazīstu, tomēr, ieņemot šādu amatu, atbildībai ir jābūt. "Savējo" pastāvīgai piesegšanai, krēsla deldēšanai un jēlai melošanai ir robežas, žēl, ka tās ieilgst līdz pensijai.
 • Yup
  • Ha ha

   Ha ha

   Nebij viņš nekāds lielais dzērājs!!!
   Andrim pelnīta atpūta sāksies-žēl,kad tieši pirms aiziešanas pensijā notika šādi.
   To,kad pagasta pārvaldē tagad vispar bardaks būs,tas zināms jau,bet ievēlot jaunu pagasta priekšēdētāju,jācer,kad pagasta pārvaldes kolektīvs arī nomainīsies.Vai arī tam drosminiekam kurš uzsūtīja Bez tabū par Andri,jāuzraksta vēstulīte vēl par dažiem.
 • Baigais

  Baigais

  Jā jā dziediet slavas dziesmas .paskataties kāds centā ceļš .tāds arī simtnieks .urā beidzot prom .labāk nekādu
 • vietējais

  vietējais

  Kā pagasta pārvaldes vadītajs Andris patiešām bija cepuri nost, salīdzinot ar situāciju citos miestos, Sarkaņu iedzīvotaji bija ļoti apmierināti.
  Protams, alkohola lietošana pie stūres ir riskēsana ne tikai ar savu, bet arī citu cilveku dzīvību, kas nav piedodami.
  Kopumā paldies Simtnieka kungam par darbu un ceru, ka dosies pelnītā atpūtā.
 • Sen jau vajadzēja

  Sen jau vajadzēja

  Andris ir savu spaini alkohola izdzēris būdams pagasta priekšsēdētājs, laiks pensionēties..
 • Bēdīgi.

  Bēdīgi.

  Un tas kurš(a) sūtīja BEZ TABU anonīmu ziņu par Andri,ja jau tik varens(a) bij rakstot,tad jau varēja arī sūtīt neslēpjot sevi!!!Vai vienkārši acīs labais(ā),aiz muguras gāž iekšā!
 • Bēdīgi

  Bēdīgi

  Ir dīvaini apzināties,kad ir cilvēki,kuri otru var nosodīt,neredzot paši sevi!Andris,kā cilvēks,un kā pagasta priekšsēdētājs bij vienkārši vārdiem neaprakstāmi labs cilvēks,tādu,kā Andri otru neatrast!!!Ļoti atsaucīgs un pretīmnākošs cilvēks.
  Ja visi būtu tik pareizi,un apzinātos sekas,tad valstī katru dienu nebūtu tik daudz šoferīšu kuri zaudē vadītāja apliecības!Tākā nenosodīsim ,viss agri vai vēlu var nākt atpakaļ.
 • Bēdīgi
 • Jap

  Jap

  Viņš gadu gadiem ir dzēris un braucis. Visi vietējie to zina. Savējais čoms! Tāpēc neviens policijai neziņoja...Labi, ka šādi viss beidzās, nē sliktā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!