“Cilvēks nokrita un atslēdzās! Tas ir brīdinājums citiem!” Rīgā smagi avarē elektriskā skrejriteņa vadītājs

Autovadītājs Rīgā kļūst par aculiecinieku ceļu satiksmes negadījumam, kurā iesaistīts elektriskais skrejritenis. Negadījums fiksētas arī automašīnas videoreģistratorā.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Jukums

  Jukums

  Tur tak skaidri un gaiši video palēlinājumā redzams, ka priekšējais ritenis nolūst. Ne jau ātrums pie vainas. Var no ražotāja labu kompensāciju dabūt, ja labs advokāts.
 • Riteņbraucejs

  Riteņbraucejs

  Vajag aizvāk visus tos skūterus, visi brauc kā no krātiņa izlaisti un tikai slinkāki paliek. Vajag braukt ar riteni nodzīt liekos mīlas rokturīšus, uzlabot kardio un kopējo veselību.
 • Bailīgā

  Bailīgā

  Esmu vājdzirdīgā,un pilsētas trokšņos es nedzirdu,kad brauc vai ko saka no aizmugures...kaut nēsāju aparātu...
 • Skepse

  Skepse

  Noskatoties video mani māc šaubas par šīs scēnas autentiskumu, jo tur pilnīgi nekas nebija tāds, lai braucējs atslēgtos pēc tāda nenozīmīga kritiena. Sasisties iespējams nedaudz varēja, bet nejau zaudēt samaņu. Cerams ka šis nav kārtējais viltus ziņu ģenerēšanas pasākums.
 • Sāra Sarmīte Dzintare
  +12 +12 0

  Sāra Sarmīte Dzintare

  Ir ļoti labi, ka parādās arvien vairāk alternatīvs pārvietošanās veids, un nav jābrauc ar automašīnu, BET, parādoties šiem, dažāda veida pārvietošanās līdzekļiem, kas lielā ātrumā pārvietojas pa trotuāru, gājējs vairs nevar justies drošs. Uzskatu, ka , tāpat kā ar velosipēdu, tā arī pārējiem tamlīdzīgajiem pārvietošanās līdzekļiem, ir jāpārvietojas pa tiem paredzētu, atsevišķu riteņbraucēju joslu, ja tādas nav, tad NETRAUCĒJOT!!! gājējiem! P.s. Pati biežāk pārvietojos ar automašīnu, bet esot darbā, un redzot pa logu, kā regulāri tiek uzbļauts, un pat lamāti gājēji no šo braucēju puses, tad gribētos, lai vispār viņiem ir aizliegts braukt pa trotuāru, ja tam nav paredzēts īpašs nodlījums!
 • Es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!