“Ceru, nevedīšu uz slimnīcu notriektu bērnu!” Ārsts aicina Jūrmalas domi sakārtot dzīvojamo zonu

Jūrmalas iedzīvotāju lūgumi pašvaldībai gādāt par gājēju, tostarp bērnu, drošību Pētera ielā līdz šim bijuši nesekmīgi. Apkaimē darbojas dzīvojamās zonas noteikumi, tomēr, kā stāsta “Bez Tabu” uzklausītie, šoferi tos nereti ignorē un apdraud gājējus, tāpēc ātrumu mīlošos nākas pāraudzināt pašiem. Latvijas galvenais ceļu policists Normunds Krapsis atgādina pašvaldībām, ka tām jārūpējas par saviem iedzīvotājiem.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • KangaRoo

  KangaRoo

  Esošajiem iegultajiem ātrumvalņiem daži braucēji lido pāri nebremzējot ar ātrumu stipri virs 20kmh
 • Saules ielas iedzīvotājs

  Saules ielas iedzīvotājs

  Dzīvoju uz paralēlās ielas Pētera ielai, Saules ielā... tur jau arī visi nesas kā negudri, tiesa gan esmu novērojis, ka uz Pētera ielas bērni atrodas daudz vairāk... jo tā gluži vienkārši ir stipri platāka.. un tie ātruma vaļņi jau arī, godīgi sakot ir par maigu, par to biežumu nemaz nerunājot.... vēl ir novērota viena lieta rajonā, visas šīs ieliņas un krustojumi ir vienādas nozīmes ceļi, un visi tos krustojumus savā ātrumā arī lido pāri, neskatoties.. nav sajūtas ka dzīvojam "dzīvojamā zonā".. sen jau radies iespaids, ka tomēr auto transportam te ir priekšroka..
  • Kātad

   Kātad

   Kad par murgiem! Kurš vispār tur brauc, pilns ar gulošajiem, Vrb visu ielu uzlikt pa viļņiem? Murgs kkads

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!