“Ceru, nevedīšu uz slimnīcu notriektu bērnu!” Ārsts aicina Jūrmalas domi sakārtot dzīvojamo zonu

Jūrmalas iedzīvotāju lūgumi pašvaldībai gādāt par gājēju, tostarp bērnu, drošību Pētera ielā līdz šim bijuši nesekmīgi. Apkaimē darbojas dzīvojamās zonas noteikumi, tomēr, kā stāsta “Bez Tabu” uzklausītie, šoferi tos nereti ignorē un apdraud gājējus, tāpēc ātrumu mīlošos nākas pāraudzināt pašiem. Latvijas galvenais ceļu policists Normunds Krapsis atgādina pašvaldībām, ka tām jārūpējas par saviem iedzīvotājiem.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Saules ielas iedzīvotājs

    Saules ielas iedzīvotājs

    Dzīvoju uz paralēlās ielas Pētera ielai, Saules ielā... tur jau arī visi nesas kā negudri, tiesa gan esmu novērojis, ka uz Pētera ielas bērni atrodas daudz vairāk... jo tā gluži vienkārši ir stipri platāka.. un tie ātruma vaļņi jau arī, godīgi sakot ir par maigu, par to biežumu nemaz nerunājot.... vēl ir novērota viena lieta rajonā, visas šīs ieliņas un krustojumi ir vienādas nozīmes ceļi, un visi tos krustojumus savā ātrumā arī lido pāri, neskatoties.. nav sajūtas ka dzīvojam "dzīvojamā zonā".. sen jau radies iespaids, ka tomēr auto transportam te ir priekšroka..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!