Ceļu uzturētāji pie Mālpils ”pazaudē” piecus kilometrus

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Severīna kungs visai nesen iegādājies īpašumu Zaubes pusē un nu pamanījis, ka tur izvietotās ceļazīmes, kas norāda attālumu no Mālpils līdz Zaubei, ir pretrunā viena ar otru.

Iebraucot Mālpilī, redzama ceļazīme, kas norāda, ka ceļš līdz Zaube ir 22 kilometrus garš. Turpat Mālpils centrā norādīts, ka līdz Zaubei ir 21 kilometrs. Tik tālu Severīna kungam iebildumu nav, tomēr vēlāk jau redzamas nepilnības.

Severīns
meklē pazudušos kilometrus

Braucot uz Zaubi pa taisnāko ceļu, pie Sidgundas pagrieziena ir rādītājs Mālpils 9, Zaube 10; tātad 19 km. Tālāk braucot, pie pagrieziena uz Ķeipeni pavisam interesants rādītājs – Mālpils 10, Zaube 6 – tikai 16 km. Iebraucot Zaubē, gandrīz centrā ir rādītājs – Mālpils 20. Cik tad īsti kilometru ir no Mālpils līdz Zaubei.

Identisku jautājumu sev uzdevis ne viens vien Mālpils puses iedzīvotājs. Mārtiņš tieši pie krustojuma nesen iegādājies māju un nu to steidz atjaunot. Kaut arī pamanījis aplamās ceļazīmes, viņu nebaida mistiskā kilometru pazušana. ”Es arī nezinu, kur tie kilometri palikuši. Braucot Mālpils virzienā, attālums palielinās. Tas ir nesaprotami,” raidījumam norāda Mārtiņš.

Pēc “Bez Tabu” vēršanās uzņēmumā ”Latvijas Valsts ceļi” tuvākajā laikā norādītās ceļazīmes apsekos uzņēmuma speciālisti.

Anna Kononova
”Latvijas Valsts ceļu” pārstāve

Cilvēciskās kļūdas notiek diezgan bieži, arī šeit tā var būt cilvēciska kļūda. Izgatavojot ceļazīmes, radusies kļūme, par izejas punktu nepareizi pieņemts viens vai otrs krustojums. Ja tiešam ir pazudis, vai nācis klāt kāds kilometrs, līdz gada beigām visu izlabos un uzstādīs jaunas ceļazīmes.

Ja arī jūs pamanāt kādu nepilnību ceļazīmēs, esat aicināti par to ziņot ”Latvijas Valsts ceļu” speciālistiem pa tālruņa numuru 80005555.

2 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

"Vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe!" Ramona Petraviča par erotisko fotosesiju un ažiotāžu

"Troksnis bija tāds, ka visa māja drebēja!" Zasulauka iedzīvotājus neviens nebrīdina par skaļajiem nakts darbiem

"Viņš ēda manu Rosalindu nost!" Mārupē iedzīvotājiem un viņu mīluļiem uzbrūk agresīvs suns

Rīdzinieci medī parādu piedzinēji, pieprasot atmaksāt aizdomīgu parādu

"Nedod Dievs, "ātros" vajadzēs!" Pašvaldības neizdarība Aglonas puses iedzīvotājam liedz vienīgo ceļu līdz mājām

"Pilnīgs "bardaks"!" Latviete Norvēģijā kritizē dzimtenes pasta darbību

"Nesaprotu, kā meitenes to dara!" Viktors Buntovskis "X Faktorā" nav pieradis pie grima

"Ir vajadzīgas bērnu nāves?" Krustojumā Āgenskalnā gājēju pāreju nesteidzas ierīkot!

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

“Maxima” kliente: Mani nekonsultēja, jo runāju latviešu valodā

"Attiecībās ir jārunā!" Skaļas ovācijas un patiesi komentāri komēdijas "Tabu" pirmizrādē!